Facebook Google+ Twitter

TomTom partnerem Ligi Biegowej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-16 12:01

Firma TomTom wspiera nową inicjatywę dla biegaczy o nazwie Liga Biegowa. Jest to innowacyjny projekt portalu internetowego stworzonego z myślą o osobach, dla których aktywność fizyczna jest pasją, ale również wyzwaniem.

Autorzy projektu Liga Biegowa zapraszają do udziału w rywalizacji wszystkich: zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych biegaczy startujących na 5 km, 10 km,
w półmaratonach i maratonach. Rankingi Ligi Biegowej tworzone są w oparciu o czasy uzyskane w zawodach organizowanych w całej Polsce.
Wyniki są automatycznie dodawane i przeliczane na punkty, a według nich tworzone są rankingi. Liga Biegowa pozwala porównywać i oceniać czasy uzyskane przez jej uczestników na różnych dystansach. Osoby tworzące społeczność mają w zasięgu ręki cały wachlarz filtrów
i rankingów, pozwalających im porównywać się między sobą oraz sprawdzać aktualnie pozycje nie tylko w klasyfikacji ogólnej, ale i z podziałem na dystans, płeć, branże, miejsce zamieszkania oraz liczbę startów w sezonie. Dodatkową atrakcją jest rywalizacja drużynowa między zgłoszonymi zespołami. Na najlepszych biegaczy czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów projektu.
„Cieszymy się, że możemy wesprzeć tak kreatywną inicjatywę dla biegaczy. Widzimy w Lidze Biegowej bardzo duży potencjał i mamy nadzieję, że portal dotrze do jak największej ilości osób zainteresowanych bieganiem. Dodatkową motywacją dla uczestników będą z pewnością nagrody w postaci zegarków dla biegaczy, ufundowane przez firmę TomTom” – komentuje Sylwia Kulesza, TomTom Marketing Manager.

Więcej informacji na stronie: www.ligabiegowa.pl
Oraz na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=1lj14Doh9oQ
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.