Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1748 miejsce

ToMZeT - "Fighter" Specjalnie dla Przemka Salety

Rozgrzewający się do podboju polskiego rynku muzycznego wokalista ToMZeT, tworzący niezwykłe utwory będące mieszanką popu, hip-hopu i funky napisał piosenkę dla kończącego karierę bokserską Przemysława Salety,

Przemysław Saleta w teledysku "Fighter" ToMZeT / Fot. MENU GROUP
Utwór „Fighter” w całości skomponowany przez ToMZeTa stanowi muzyczne podsumowanie kariery pięściarza. W piosence pojawiają się nie tylko wątki związane z karierą bokserską, ale również z prywatnym życiem sportowca. Słowa wyśpiewane przez ToMZeTa akcentują siłę Przemka, jego hart ducha, gotowość do walki o to co najważniejsze jak również miłość do boksowania i nieodpartą chęć do wygrywania.

Przemysław Saleta z Robertem Złotkowskim / Fot. MENU GROUPPrzemek nie tylko jest jednym z najlepszych polskich bokserów, ale przede wszystkim jest kochającym ojcem, który dla swojego dziecka potrafi zrobić wszystko. Jest także filantropem, animatorem i organizatorem Biegu po Nowe Życie promującym ideę transplantacji. Swoją obecność w mediach wykorzystuje przede wszystkim do propagowania najbardziej istotnych części życia każdego człowieka.

Przemysław Saleta z pasem EBU / Fot. MENU GROUP Właśnie takiego Przemka, sportowca i człowieka o wielkim sercu pokazuje w swej piosence ToMZeT. Ukazuje zwycięzcę, fightera, wojownika zmagającego się codziennie ze swoimi słabościami, ale mimo wszystko wytrwale dążącego do celu. Przemek „od zawsze swój strach ma za nic”, „walczy jak lew”, i „odchodzi w chwale”. Zwycięstwo nad Andrzejem Gołotą i podkreślenie, że pokonany i tak jest najlepszym polskim bokserem pokazuje jakim sportowcem i człowiekiem jest Przemysław Saleta. Właśnie takiego Przemka możemy poznać w „Fighterze” ToMZeTa.

Izabela Okarmus, Bogdan Wegrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.