Facebook Google+ Twitter

ToMZeT nagrał utwór "Fighter - Przemek Saleta"

Debiutujący na polskim rynku muzyki rozrywkowej ToMZeT, nagrał specjalny utwór, który ma być zwieńczeniem kariery sportowej Przemka Salety.

Kadr z utworu "Fighter - Przemek Saleta" / Fot. ToMZeTmusicPo znokautowaniu w szóstej rundzie Andrzeja Gołotę, Przemysław Saleta, zapowiedział zakończenie bokserskiej kariery. Jeszcze przed jego ostatnią walką ToMZeT napisał dla niego specjalny utwór "Fighter - Przemek Saleta".
ToMZeT to debiutujący na polskim rynku muzyki rozrywkowej artysta w swojej twórczości łączący elementy hip-hopu, popu czy funky. Muzyk stara się czerpać z różnych gatunków i styli, zawsze podkreślając, że do tworzenia dobrej muzyki inspiracją może być wszystko. Wartość efektu końcowego zależy bowiem tylko od artysty.
Na przestrzeni 2012 roku ToMZeT opublikował w Internecie kilka swoich utworów („Do przodu”, „3 strona świata” czy „Chwile zapomnienia”), które współtworzył m.in. z Elą Ożóg, Robem Gitarnikiem czy Martą Świątek. Utwory spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy. To zmobilizowało artystę do rozpoczęcia pracy nad pierwszym oficjalnym albumem, którego premiera planowana jest na połowę 2013 roku.
Teledysk jest dostępny na stronie: golasso.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.