Facebook Google+ Twitter

Torunianie protestowali w obronie telewizji Trwam. Fotorelacja

Ponad tysiąc osób maszerowało 27 kwietnia w obronie telewizji Trwam w centrum Torunia. Protestujący przeszli przez centrum miasta domagając się przyznania miejsca TV Trwam na cyfrowym multipleksie.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Marsz zorganizowała Diecezjalna Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Toruńskiej. Fot Agnieszka Pawłowska
Marsz zorganizowała Diecezjalna Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Toruńskiej. Fot Agnieszka Pawłowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (47):

Sortuj komentarze:

Aaron Rozenkranz
 • Aaron Rozenkranz
 • 04.05.2012 19:15

HWD o.Inkasentowin


inkasentowi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tutaj internauto możesz sobie poczytać o energii odnawialnej. http://www.google.pl/search?q=Dr+Mieczys%C5%82aw+Stru%C5%9B+o+energii&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 30.04.2012 18:26

@@ internauta jest typowy głupek ,lub jak kto woli leming..... z tobą z twoją małpią inteligencją to żadna dyskusja!

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
 • internauta
 • 30.04.2012 14:56

@ Panie Śledziewski , idąc pana tokiem myślenia Rydzyk jest w stanie zaopatrzyć Polskę w energię a ci jego "wrogowie " to Bogu ducha winni Polacy [ myślą o całej Polsce] i Ruskie. Proszę mi napisać ile energii odnawialnej jest w stanie wyprodukować Rydzyk [ geoterma nie wypaliła ] i jaką część Polski zaopatrzy .Rusofobia i przekazy mediów Rydzyka nie podały o dywersyfikacji gazu. Tak jak utopił pieniądze na ratowanie stoczni tak i utopił " geotermę ." Stąd te 70 milionów długów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do internauty.
Mój komentarz z 19,30 to lustrzane odbicie wrogów o. Rydzyka. Wrogowie o. Rydzyka, to nie tylko wrogowie Rydzyka. Oni wszyscy są - nie wiem dlaczego i czy są tego świadomi - wrogami nas Polaków, całej Polski. Dlaczego? Już wyjaśniam. Rydzyk jest zwolennikiem energii odnawialnej. I wszyscy jego wrogowie chcą Go zniszczyć, żeby Polska - przypadkiem - się nie usamodzielniła energetycznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Katolicy to nie obrywają. Zresztą Rydzyk też nie. Sam się załatwił kręcąc w sprawie ile posiada gótowki. Z tego co czytałem telewizja Trwam od początku generuje same straty i jest winna aktualnie 70 mln złotych zakonowi. Ale z drugiej strony wszelkie dane finansowe są z niewiadomych przyczyn utajnione, więc tak naprawdę nie wiadomo ile on tam ma gotówki...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bracia Rojek
 • Bracia Rojek
 • 29.04.2012 21:25

To beznadziejne opluwanie TV Trwam,jest takim agonalnym poszczekiwaniem obrońców Platformy i całego dobijanego spektrum III RP związanych z Platformą. Czas Platformy jak i wyznawców III RP pomału ale konskwentnie się kończy! To poszczekiwanie Panie Tadeuszu Śledziewski ,jest efektem rozpaczliwej obrony zwolenników PO i zdegradowanej do cna Lewicy .....

Ta agonia, to rozpaczliwa walka o przetrwanie tego lewackiego postkomunistycznego gówna, Panie szanowny Śledziewski! Głowa do góry p. Tadeuszu !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
 • internauta
 • 29.04.2012 20:07

@ Pan Śledziewski , niech pan zrobi własny rachunek sumienia i porówna dekalog z pana komentarzem o 19:30. Uważam ,ze Rydzyk nie ma absolutnej racji , przydało by się troche obiektywizmu a nie zacietrzewienia i oskarżania o nagonkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 29.04.2012 20:01

@ Panie Śledziewski A PAN JESZCZE NIE WYRÓSŁ z retoryki " wy " ? Czyżby nawrócony komuch ? Sympatyczny wpis wcale nie jest jak na takiego pobożnisia. Rydzyk , niewiniątko a gdzie świadectwa udziałowe na stocznie ? Przecież o długach Rydzyka i jego fundacji piszą wszędzie , co tu się pieklić ? Zamiast łazić po miastach niech jego wyznawcy spłacą długi . Dlaczego uzasadnienie odmowy koncesji utajnił? Bo ma nieczyste sumienie . Lepiej judzić starych ludzi ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coś ostatnio katolicy obrywają.
Co to za ludzie nienawiść do nich podsycają?
Czy przykazania Dekalogu Bożego
Czynią tak wiele, w świecie złego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.