Facebook Google+ Twitter

Toruński pomysł na kryzys w branży budowlanej

W ostatnich miesiącach głośno mówi się o fali upadłości firm w branży deweloperskiej czy budowlanej. Tymczasem w Toruniu zrodził się nowy pomysł na wyjście z tego kryzysu. Jest nim e-usługa REMONTOMAT.pl.

logo projektu / Fot. Zespół Remontomat.plSerwis powstał po to, aby uchronić nas przed finansowymi tarapatami – stwierdza Prezes firmy, Marek Kaliński. – Jest to miejsce, w którym gromadzą się ludzie, którzy planują remont lub wykończenie. Nasza strona pozwala im za darmo wycenić każdą zmianę, którą chcą wykonać w swoim lokalu bądź też jego części. Dzięki temu o wiele łatwiej jest zaplanować budżet na tego typu skomplikowane prace.

Remontomat to nie tylko kalkulator wycen. - W tej chwili jesteśmy na etapie tworzenia bazy firm, które w przyszłości będą mogły odpowiadać na zapytania ofertowe od naszych użytkowników. Mamy nadzieje, że będzie to dla nich idealne miejsce do pozyskiwania klientów znajdujących się w ich okolicy. - informuje Marcin Siekaniec, Kierownik projektu.

Usługa weszła na rynek na początku lutego tego roku i jak widać po ich aktywności na Facebooku–pomysł szybko nabiera tempa. Projekt jest dotowany ze środków Unii Europejskiej, programu Innowacyjna Gospodarka. Niedawno ogłosili na swoim profilu, że dostali się do II etapu konkursu dla start’up-ów Zacznij.biz, dzięki któremu mają szansę na kolejne dofinansowanie - tym razem od Aniołów Biznesu. Będziemy trzymać kciuki za ich sukces, a tymczasem zapraszamy na www.remontomat.pl lub na Facebooka: https://www.facebook.com/Remontomat.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ktoś już próbował zrobić wycenę jakiegoś pomieszczenia lub jego części?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.