Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1686 miejsce

Torus Triathlon In Da House, czyli pierwsze w Polsce zawody triathlonowe pod dachem już 28 lutego

72 startujących zawodników, którzy przystąpią do rywalizacji będzie musiało pokonać 750 metrów w basenie, 20 km na rowerze stacjonarnym oraz 5 km na bieżni elektrycznej.

Karolina Gorczyca w 2014 roku wzięła udział w Triathlon Herbalife w Gdyni / Fot. Tomasz Bołt/Polskapresse"Zawody Torus Triathlon In Da House są kolejnym wydarzeniem, którym chcemy zachęcać do aktywności fizycznej, a jednocześnie dać możliwość sprawdzenia się w profesjonalnej rywalizacji w unikatowych dla tej dyscypliny warunkach" - mówi Agata Marzec, zarządzająca centrum rekreacyjno - sportowym Alchemii, w którym odbędą się zawody.

Zawodnicy będą mieli do pokonania 750 metrów w basenie, 20 km na rowerze stacjonarnym oraz 5 km na bieżni elektrycznej. Wśród startujących są zarówno amatorzy, jak i zawodowcy oraz gwiazdy m.in. Daniel Formela, Małgorzata Szczerbińska czy Karolina Gorczyca.

Zobacz także: Piękne dziewczyny będą rywalizować w stolicy. Mistrzostwa Warszawy Cheerleaderek już 28 lutego

Zawodom patronuje wielokrotna Mistrzyni Świata w kick-boxingu i boksie, a ostatnio zapalona triathlonistka Iwona Guzowska, która jest jednocześnie dyrektorem sportowym imprezy.

Zawody triathlonowe odbędą się 28 lutego w centrum rekreacyjno-sportowym biurowca Alchemia w Gdańsku. Wejście dla kibiców od strony Al. Grunwaldzkiej 411 - hala sportowa SportStacja.

Źródło:AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.