Facebook Google+ Twitter

"Toskania i Umbria" przewodnik subiektywny

Książka nosząca ten tytuł przedstawia dwóch podróżników, Annę Marię Głowacką i Grzegorza Linedenberg, ludzi zakochanych w Toskanii, co rok wyruszających w podróż do tego kraju, w poszukiwaniu nowych przygód, nowych znajomości.

"Toskania i Umbria" napisana została za namową internautów, śledzących systematycznie stronę internetową prowadzoną przez autorów. Na tej stronie możemy obejrzeć bieżące zdjęcia z podróży, zadać pytania, poczytać o przeżyciach.

Anna i Grzegorz mają w Toskanii swoje ulubione miejsca, przyjaciół, twierdzą, że tego miejsca, jak również okolic, nie da się za jednym zamachem poznać i zwiedzić. Kolejne odwiedziny miejsc wcześniej poznanych, potrafią niespodziewanie odsłonić nową tajemnicę.

Z lektury dowiemy się, jak należy się przygotować do podróży - poświęcony został na to pierwszy rozdział, w którym opisano trasę dojazdu polskiego turysty do Toskanii, wskazano, gdzie najlepiej zatrzymać się na odpoczynek, przypomniano, jakie zwroty językowe są najpopularniejsze oraz zamieszczono wiele innych przydatnych wskazówek.

W drugim rozdziale autorzy opisali okolice miasta, podpowiadając co zwiedzać, zobaczyć w danym mieście, czego unikać…

Książka napisana jest w formie ”przewodnika Subiektywnego" i tak należy ją odbierać, ponieważ brakuje w niej bardziej szczegółowych wskazówek.

Mimo to przewodnik został napisany z lekką nutką humoru. Szczegółowo opisuje przeżycia podróżników, sprawdzone adresy miejsc noclegowych, restauracyjek, jak również przydatne adresy internetowe.

Książkę polecam wszystkim ludziom planującym wybrać się do Toskanii lub okolic.

 / Fot. Tadeusz Stube / Fot. Tadeusz Stube

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak bym chciała do Taskani.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo lubię takie właśnie "subiektywne" przewodniki, wnoszą one zawsze trochę osobowości i wizji autorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.