Facebook Google+ Twitter

„Toskańska opowieść” Pawła Herzoga

1 sierpnia 2008 r. o godzinie 18, w Galerii Brodzka przy ul. Piotrkowskiej 109 odbędzie się wernisaż wystawy „Toskańska opowieść”. Swoje fotografie zaprezentuje łódzki artysta Paweł Herzog.

Zaproszenie na wernisaż wystawy / Fot. Materiał promocyjny Zajmuje się przede wszystkim fotografią społeczną, reporterską, artystyczną, a także reklamową. Jego domena to zjawiska społeczne, wydarzenia i przejawy ludzkich zachowań. Posługuje się głównie nowymi technikami. Jest laureatem wielu konkursów fotograficznych (np. wyróżnienie w konkursie "City after eight"). Uczestniczył w wystawach indywidualnych i grupowych.

Paweł Herzog ma 31 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego (wydział socjologii). Ukończył też Studium Fotografii ZPAF w Warszawie. Jest członkiem rzeczywistym Oddziału Łódzkiego Związku Polskich Artystów Fotografików oraz wiceprezesem Instytutu Tolerancji w Łodzi. To organizator wielu akcji społecznych zwracających uwagę na przejawy nietolerancji, antysemityzmu czy ksenofobii.

Jest również autorem fotografii do albumów i książek. Jako fotograf współpracuje z Festiwalem Camerimage i Urzędem Miasta Łodzi. Jest członkiem grupy artystycznej „POZA”. Jego wystawa „Toskańska opowieść” będzie czynna do 31 sierpnia. Tu można przeczytać wywiad z autorem przeprowadzony w 2006 r. przez Agatę Szymulę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.