Facebook Google+ Twitter

Tour de Pologne na wesoło w Częstochowie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-07-08 14:36

Na popularnych częstochowskich "kwadratach" odbył się wyścig Tour de Pologne na wesoło. Zawodnicy do dyspozycji mieli kapsle i trasę namalowaną kredą - jak za dawnych czasów, gdy w kapsle grano na podwórkach.

Zawodnik drużyny Rugby Club Częstochowa / Fot. Jakub TęczaNiespełna miesiąc przed startem 68. edycji Tour de Pologne, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla mieszkańców Częstochowy Tour de Pologne na wesoło.

Na specjalnie przygotowanej trasie, która była odzwierciedleniem częstochowskiego odcinka tegorocznego Tour de Pologne rozegrano zawody w kapsle. Celem imprezy był ciekawe i zabawne przybliżenie mieszkańcom nadchodzącego wydarzenia.

Kolejni zawodnicy na starcie / Fot. Jakub TęczaW imprezie uczestniczyli przedstawiciele klubów sportowych w tym m.in Saints Częstochowa - drużyna futbolu amerykańskiego, Rugby Club Częstochowa oraz Zabiegani Częstochowa.

Start honorowy drugiego etapu tegorocznego Tour de Pologne odbędzie się 1 sierpnia 2011 o godzinie 14.42 z Alei Najświętszej Maryi Panny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.