Facebook Google+ Twitter

Tour de Pologne w Rzeszowie

Subiektywne spojrzenie na ścigających się w Rzeszowie cyklistów 66. Tour de Pologne.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ci wspaniali mężczyźni na swoich pędzących rowerach. / fot. Agnieszka Szafirska
Ci wspaniali mężczyźni na swoich pędzących rowerach. / fot. Agnieszka Szafirska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

słaba jakość techniczna nie jest zabepieczeniem, tylko zniechęceniem do oglądania i kiepską "reklamą" siebie. szkoda takie fotki w ogóle wrzucać.
źle się ogląda zdj przez które "przechodzi" wielki napis "autor" ale to ma ja jakiś sens przynajmniej.
ale tak czy siak zdjęcia i tak są takie sobie. np druga fotka niby co przedstawia oprócz pleców gościa? oczekiwania tam nie widać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Troche faktycznie zdjęcia słabze i lepsze.Mnie zdjęli słabsze ale i tak dużo zostało ale ja sie nie wypowiadam za dużo bo mam słaby aparat.Co do znaku wodnego jak najbardziej jestem za

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i znowu... ja nie piszę, że wszystko zależy od aparatu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Faktycznie, znak wodny może być rozwiązaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko - przecież można zrobić choćby znak wodny na zdjęciach. Zakładanie, że ktoś je ukradnie, dlatego trzeba pogorszyć ich jakość jest irracjonalne moim zdaniem. Poza tym jeżeli nawet już kradzież nastąpiła, można dochodzić swojego. Zupełnie nie rozumiem logiki, którą się kierujesz.

Adam - żadne Deja Vu - to jest odpowiedź na pytanie, co mnie natchnęło do założenia grupy.
Po drugie: całkowicie BŁĘDNIE zakładasz, że wszystko zależy od aparatu. Jak mawia znany mi fotograf amator: "dobry fotgraf zrobi zdjęcie i przez pudełko od zapałek".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafał dobry pomysł :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sprawę jakości kompozycji zostawię bez komentarza. Zgadzam się, co do technicznej jakości zdjęć. Niestety specjalnie zmiejszylam ich rozdzielczość. Zrobiłam to ponieważ mam niemiłe doświadczenie z pewną gazetą, która moje zdjęcie (z innego materiału umieszczonego na wiadomosciach24) po prostu sobie wzięła... Słaba jakość technicza jest swoistego rodzaju "zabezpieczeniem" przed tego typu praktykami. Myślę, że też jet to wątek wart dyskusji...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe i ja się częściowo zgodzę tu z Rafałem ale i tak podtrzymuję to co napisałem w wątku dejavu (tzn. jeśli mnie pamięć nie myli to Rafał już kiedyś taki wątek zakładał). Lepiej ludzi nie zniechęcać i nie pisać do nich tak, żeby sobie pomyśleli, że nie powinni fotografować. Lepiej im konstruktywnie mówić co robią źle. Pamiętajmy, że to jest serwis dziennikarstwa obywatelskiego a nie profesjonalnego. I lepiej żeby były choćby takie zdjęcia niż żadne.

Inna rzecz jest taka człowieku nie kupuj słabego aparatu. Trzeba się bardzo namęczyć by zrobić dobre zdjęcie a często one i tak wyjść właściwie nie chcą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram przedmówcę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

niestety powyższe zdjęcia są b.słabej jakości zarówno technicznie, jak i kompozycyjnie... Wydaje mi się, że nie zawsze fakt, że jakieś wydarzenie widzieliśmy i zrobiliśmy mu zdjęcie oznacza, że nadaje się ono do publikacji.

Uwaga do redakcji: przydałby się fotoedytor, jeżeli nie etatowy, to "obywatelski". Osoba, lub grupa osób, które oceniałyby zdjęcia przed ich publikacją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.