Facebook Google+ Twitter

Tour de Pologne: Zapowiedź etapu Tarnowskie Góry -Katowice 13.07

Już dzisiaj na ulice śląskich miast wjeżdża Tour de Pologne. Podpowiadamy, o której kolarze przejadą na trasie Tarnowskie Góry - Katowice, utrudnieniach dla mieszkańców oraz przydatnych ciekawostkach.

Wielkie święto kolarstwa wjeżdża na Śląsk. 2. etap Tour de Pologne rozpocznie się w Tarnowskich Górach, a zakończy na Meta jak co roku zostanie ustawiona pod katowickim Spodkiem. / Fot. Paweł Kiliańskimecie pod katowickim Spodkiem. Na starcie oraz finiszu będą czekały liczne atrakcje dla fanów "dwóch kółek", nie zabraknie różnego rodzaju gier, zabaw dla najmłodszych oraz tych starszych, a także upominków.

Największe utrudnienia czekają na mieszkańców osoby pracujące w Katowicach. O godzinie 15:00 zostaną zamknięte ulice w centrum miasta oraz trakcja tramwajowa m.in na rondzie obok Spodka. Centrum Katowic zostanie okrążone pierścieniem, dlatego dostanie się z/do centrum z ościennych dzielnic będzie niemożliwe. Warto śledzić komunikaty na katowice.eu oraz kzkgop.pl lub pod specjalnym numerem infolinii - tel. 32 77 88 96. Wszystko powinno wrócić do normy po godzinie 19.Informacja o utrudnieniach w Katowicach / Fot. katowice.eu

Start kolarzy zaplanowano na godzinę 15:00 z rynku w Tarnowskich Górach. Następnie ruszą oni do Katowic przejeżdżając m.in przez Piekary Śląskie, Bytom, Chorzów oraz Siemianowice Śląskie. W stolicy Górnego Śląska pojawią się ok. 16:50, gdzie pięciokrotnie pokonają pętle wokół miasta.

Orientacyjny czas przejazdu:

Tarnowskie Góry - 15:00 (start)

Piekary Śląskie - 15:28

Bytom - 16:11

Chorzów - 16:30

Siemianowice Śląskie -16:41

Katowice - 16:50

Finisz na mecie pod Spodkiem - 18:40

Dekoracja - 18:50

Relacja z 2. etapu 73. Tour de Pologne na Wiadomości24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.