Facebook Google+ Twitter

Tournee wystawy: Ogrody Polskie - Ogrody Japońskie. Czyje prace zobaczymy?

Wystawa jest malarską opowieścią o polskich i japońskich ogrodach artystów skupionych wokół SISTO Gallery – SzukaPozytywna.pl.

 / Fot. plakat Artyści chcą, aby ich obrazy dodawały energii na co dzień, zwracały uwagę na to, co w życiu piękne i spowodowały, że częściej będziemy się do siebie uśmiechać. Ich prace są punktem wyjścia do snucia opowieści o tym, co w sztuce zaskakuje i przyciąga uwagę, co wywołuje w nas poczucie ładu, koi zmysły, uspokaja. Twórcy konsekwentnie przeciwstawiają się depresyjnym nastrojom. Łączy ich wspólna, jakże optymistyczna wizja ogrodów, wpisujących się w przestrzeń uniwersum…

Swoje prace pokażą: Joanna Bąk, Jolanta Biedroń, Renata Brzozowska, Renata Domagalska, Wacław Jagielski, Anna Masiul-Gozdecka, Anna Rosiek, Marta Sobczak-Pętoń, Joanna Tokarczyk, Jerzy Treit.

Tournée wystawy Ogrody Polskie Ogrody Japońskie będzie odbywać się do sierpnia 2012 i odwiedzi miasta: Sucha Beskidzka, Zakopane, Kielce, Myslenice, Limanowa i Lwów.

Więcej na
header=true&colorscheme=light&font&border_color" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none" rel="external"> overflow:hidden
możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.