Facebook Google+ Twitter

Toy Story 3 w warszawskim Empiku. Tuż przed Dniem Dziecka

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-30 00:08

Z okazji zbliżającej się premiery najnowszej animacji Disney Pixar Toy Story 3 Empik zaprasza na Dzień z Toy Story w Empiku Junior w Warszawie. Gośćmi specjalnymi imprezy będą bohaterowie filmu – Buzz Astral i Szeryf Chudy.

 / Fot. www.raysiti.com/.../10/toy-story-3-logo1.jpgW niedzielę, tuż przed Dniem Dziecka, na I. piętrze empik Junior stanie strefa Toy Story, w której od 11 do 19 na wszystkich odwiedzających czeka moc atrakcji: W kąciku plastycznym będziemy malować, rysować, wycinać i wyklejać nasze ulubione zabawki. W kąciku gier i puzzli stoczymy pojedynki w nowych grach planszowych o przygodach zabawek z pokoju Andy’ego a dla tych, którzy wolą spokojniejsze zabawy czeka wspólne układanie puzzli

W kąciku gier video każdy będzie miał szansę zagrać w przebojową grę Toy Story Mania. W mini-kinie będziemy oglądać fragmenty filmów Toy Story i Toy Story 2 a także fascynujące materiały zza kulis studia Pixar. W kąciku książkowym mali czytelnicy będą mogli usłyszeć lub poczytać samemu opowieści o dotychczasowych przygodach Buzza i Chudego, a także dowiedzieć się, co czeka ich w najnowszej odsłonie Toy Story.

Na rodziców, którzy szukają idealnego prezentu na Dzień Dziecka czekać będzie przedstawiciel TUI Polska, który opowie o nowych atrakcjach Toy Story w Disneyland Paris. Na scenie głównej przez cały dzień rozegramy wiele konkursów i rozdamy ponad 100 nagród, w tym filmy na DVD, gry komputerowe i planszowe, puzzle i wiele innych upominków.

Najważniejszą atrakcją Dnia z Toy Story będzie jednak spotkanie na żywo z gwiazdami Toy Story 3 – Buzzem i Chudym, którzy odwiedzają Polskę po raz pierwszy. Każde dziecko będzie miało chwilę na indywidualne spotkanie z postaciami, uścisk i wspólne zdjęcie. Nad przebiegiem wydarzenia czuwać będą wykwalifikowani animatorzy, jednak prosimy o nie pozostawianie dzieci bez nadzoru.

Monika Marianowicz, Empik

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Aż chce się być dzieckiem. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.