Facebook Google+ Twitter

Tracąca wzrok bydgoska śpiewaczka w finale "Mam talent!"

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Ewa Lewandowska, tracąca wzrok bydgoska śpiewaczka pokonała swoich przeciwników i wraz z zespołem Audiofeels zakwalifikowała się do występów finałowych programu "Mam talent!".

Ewa Lewandowska na koncercie recitalowym Impresji Artystycznych Ciechocinek 2008 / Fot. Magdalena WróbelEwa Lewandowska przygotowała piosenkę „Papa Can You Hear Me?” z repertuaru Barbary Streisand. Był to dla niej bardzo osobisty występ, gdyż zadedykowała go nieżyjącemu już ojcu, który bardzo ją wspierał. Na wybór tej piosenki miały również wpływ wyrazy sympatii od widzów, które do niej docierały. Ewa zaprezentowała się w przepięknej czarnej sukni, niestety bez swojego psa - przewodnika Klemo, który leżał chory w garderobie.

Zespół Audiofeels zakwalifikował się do finału głosami widzów, a drugiego półfinalistę - Ewę lub Funky Masons musiało wyłonić jury konkursu. Kuba Wojewódzki był zdecydowanie na "tak". Agnieszka Chylińska była na "nie" dla piosenkarki. Decydujący głos miała Małgorzata Foremniak, która po dłuższej chwili również zagłosowała na młodą artystkę. Ewa starała się nie okazywać wzruszenia, jednak w jej oczach jak i jej mamy zabłysły łzy szczęścia.

Brawo Ewa!
Oglądaj Ewę Lewandowską występującą w programie "Mam talent"
Nagranie wideo występu Ewy w "Mam talent!"
O występie eliminacyjnym można przeczytać m.in. tu: Niewidoma śpiewaczka naprawdę ma talent!
A tu inne zdjęcia z jej występu na festiwalu w Ciechocinku.
Czytaj także: Koncert recitalowy młodzieży niepełnosprawnej w Ciechocinku

Ewa Lewandowska na casting do programu "Mam talent!" przyszła w przepięknej sukni balowej, ze swoim przyjacielem psem - przewodnikiem, labradorem Klemo. Jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Małgorzata Foremniak, było zaskoczone wyglądem pięknej wokalistki, psem na scenie oraz tym, że Ewa jest niewidoma (sama się do tego przyznała).

Chyba tą szczerością oraz przepięknym wykonaniem "Ave Maria" Giulio Cacciniego przekonała do siebie wymagające jury. Repertuar jak i wykonanie bardzo spodobało się również publiczności obecnej na castingu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Plus za ciekawy, "gorący" materiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

piekne i poruszające (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Publicznośc zauroczona została nie tylko glosem: rowniez tym, że jest całkowicie niewidoma. Jak Andrea Bocelli.
I tak jak on, bedzie spiewac dla publicznosci z ogromnym powodzeniem. Ma talent i ma glos. Już wyszkolony.
Nagroda zapewni jej komfort zarowno zycia jak i dalszej, samodzielnej nauki. Musi czytac nuty Breillem. Mama za nią tego nie zrobi.
Koniec głupiego komentarza na temat Niewidomej Śpiewaczki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam program prymitywny, ale takie mają najlepszą oglądalność. Odnośnie pani Ewy, mnie wcale to nie wzrusza "jak miliony Polaków" - za prowadzącymi. Doceniam jej głos, ale dzisiaj wypadła przeciętnie i powinna odpaść. Inni byli znacznie lepsi. Niestety, zabrzmi to brutalnie, ale fakt, że jest ona osobą niedowidzącą, co każdy w tym programie ciągle powtarza, pomaga jej pokonywać kolejne etapy w "Mam talent". Sad but true...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie osobiście jej śpiew nie porusza- niewątpliwie ma talent, ale są w tym programie talenty w moim odczuciu znacznie większe. I życzę pani Ewie dużo szczęścia w życiu, i podziwiam ją za to że nie poddaje się biernie losowi, ale myślę że w tym programie jednak chodzi o coś innego niż współczucie spowodowane utratą wzroku, śmiercią ojca, czy chorobą psa.

Również byłam za Funky Masons. Cóż, może gdyby przed występem opowiedzieli, że sąsiad zalał im mieszkanie, a mama jednego z nich zginęła w wypadku 10 lat temu, może mieliby szanse.

Myślę, że nie w ten sposób powinno się pozyskiwać sympatię widzów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

powiem tak - ogromnie ją cenię za warsztat wokalny jaki ma, jednak operowe ustawienie głosu do piosenki bądź co bądź rozrywkowej niespecjalnie pasowało :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaśpiewała bardzo przeciętnie dzisiaj, a przeszła. Zupełnie nie rozumiem ludzi...Byłam za Funky Masons, oni przynajmniej są twórczy w tym co robią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i pokonała :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybrała piekielnie trudny repertuar, moim zdaniem nie pasował do niej wcale a wcale.

Komentarz został ukrytyrozwiń

w ogóle nie rozumiem fascynacji tym formatem. Przypomina mi to pokaz na średniowecznym rynku dla ludu;] jeden pan fika na linie, inny spiewa, trzeci żongluje;] więc na czas średniowecza to pewnie było ekscytujące, jak widać, dziś też, czyli wynika, ze niby ewoluujemy a jednka nie i wciąż kręcą nas ludyczne rozrywki;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.