Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22336 miejsce

Tradycyjne branże są otwarte na innowacje!

Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw rozszerza swoją działalność także o tradycyjne sektory polskiej gospodarki. Przykładem firmy z takiej branży jest „PROJEKT DOM- STASZEL”, działająca na rynku od 2006 r.

Główna specjalizacja tego przedsiębiorstwa, to budowa i montaż drewnianych domów całorocznych, letniskowych oraz placów zabaw. Dodatkowo zajmują się także pokryciami dachowymi, urządzaniem wnętrz czy zdobnictwem artystycznym.
 / Fot. Projekt-Dom StaszelProjekt Dom- Staszel współpracuje także z zakładami stolarskimi na Podhalu, które wykonują meble zdobione w stylu regionalnym oraz stolarkę okienną i drzwiową.

Firma realizuje zlecenia indywidualne i grupowe, związane z branżą turystyczną i rekreacyjną, działa na terenie całej Polski, przyjmuje również zamówienia z zagranicy.

W związku z faktem, że drewniane domy cieszą się coraz większym zainteresowaniem , przedsiębiorstwo Projekt Dom – Staszel, nieustająco poszerza swoją wiedzę w zakresie drewnianych budowli, dlatego rozszerza swą bazę technologiczną,  / Fot. Projekt- Dom Staszelpoprzez zakup najnowszych maszyn oraz odpowiednie szkolenie swoich pracowników- ekspertów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Projekt Dom- Staszel oferuje budowle na najwyższym poziomie, dopasowane do wymagań klienta, łącząc w sobie nowoczesność, a zarazem tradycję lokalną, odpowiadającą danemu regionowi, poprzez wykończenia  / Fot. Projekt- Dom Staszeldopracowane w każdym calu.

Konstrukcje drewniane cieszą się coraz większym zainteresowaniem potencjalnych klientów, z uwagi na niższe koszty budowy, krótszy czas wykonania i estetykę. Jest to więc zdecydowanie branża przyszłościowa.

Niewątpliwie wymienione aspekty łączą się z przystąpieniem firmy do Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw, który jest instytucją nastawioną na unowocześnianie przedsiębiorstw, przeprowadzanie badań i ich komercjalizację. Dzięki współpracy z klastrem rozwój firmy nabierze tempa, umacnia swoją pozycję dzięki współpracy i zarazem konkurencji z innymi podmiotami, a także będzie miało szansę intensywnego unowocześniania swoich technologii związanych z drewnianymi  / Fot. Projekt- Dom Staszelbudowlami. Przystąpienie do klastra pomaga w rozwoju firmy. Wspólne działania, marketingowe, PRowe, pozyskiwanie poprzez klaster grantów z Unii Europejskiej, w nowej perspektywie finansowania z UE na lata 2014-2020, innowacyjne rozwiązania wydają się być kluczem do sukcesu.  

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.