Facebook Google+ Twitter

Tradycyjny koncert urodzinowy Czesława Niemena w Oberhausen

W Niemczech będą obchodzone uroczyście kolejne urodziny Czesława Niemena. 28 stycznia w restauracji Gdańskiej w Oberhausen Altmarkt 3, w godz. 15:00-22:00 odbędzie się jak co roku wielki koncert.

 / Fot. Restauracja Gdańska OberhausenTradycyjnie 28 stycznia będą obchodzone urodziny Niemena w Oberhausen. Zapowiada się kolejny maraton muzyczny z udziałem 13 wykonawców w tym Józefa Skrzeka z zespołem SBB, Communy, ELO Badury, Nomedii i wielu innych.

Gościem specjalnym będzie Jerzy Wydrzycki, brat stryjeczny Niemena i organizator wielu jego koncertów oraz Bractwo Motocyklistów Polskich na Obczyźnie. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa fotografii Jerzego Stemplewskiego pt. "Opole - miasto Niemena". Impreza rozpocznie się o godz. 15 spotkaniem z Jerzym Wydrzyckim i Jozefem Skrzekiem. Dla fanów Niemena to prawdziwa uczta muzyczna.
Oberhausen zaprasza !

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

eMGie (MirekG)
  • eMGie (MirekG)
  • 12.02.2012 13:29

Było wspaniale, -wszyscy bawili się wyśmienicie. Józef Skrzek wykonł przepiękną, nastrojową, chwytającą za serce wiązankę swioch kompozycji (chyba nowych, -dla mnie premierowych) Chyba spodobało mu tu -bo koncert trwał prawie godzinę. Podejrzewam, gdyby Leonard dyskretnie nie przerwał ten trwałby jeszcze jakiś czas -szkoda
Parę moich fotek z Urodzin Niemena w Oberhausen na stronie;
http://www.fotki-mirka.magix.net

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawa to dla mnie informacja. Niemen, jego osobowość i muzyka zasługują na niejedną taka imprezę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.01.2012 07:58

Trzeba się cieszyć z tych koncertów bo u nas więcej słychać o procesach sądowych w sprawach spadku po Czesławie Niemenie. I to dopiero jest smutne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę nie podważać autorytetu, Pani Redaktor, która jak nikt inny, jest u źródła większości imprez, wiadomości NEWS, wręcz uczestniczy w tychże spotkaniach!

Dziękujemy za każdy nowy materiał, za każde powiadomienie, najdrobniejszy ślad w mediach. Każdy ma tak permanentny brak czasu, iż nie sposób samemu, kontrolować kalendarz z wszystkimi ogłoszeniami. Dziękujemy za te materiały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Migacz@ ... albo odwrotnie ściągnięte ... ja mam zawsze wiadomości za źródła. Pozdrawiam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

4- edycja, spytalam u zrodla! czesto bywalismy na roznych waznych imprezach, zatraca sie rachube, ilosci, czasu i danego miasta, bo wszystko odbywa sie szybko i duzo! serdecznie pozdrawiamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak prawie na wszystkich koncertach byliśmy, wiele wrażeń, emocji, wspomnień jakże dynamicznych z lat naszej młodości!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Migacz
  • Migacz
  • 21.01.2012 10:52

Toć to zywcem stad sciagniete http://www.kongres.de/index.php?option=com_content&view=article&id=525:urodziny-niemena-w-oberhausen-28-stycznia-2012

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arku ! Naprawdę nie wiem który dokładnie to koncert, bo Oberhausen żyje muzyką Niemena, w styczniu co roku są koncerty. Od trzech lat jesienią odbywają się zloty fanów Niemena. Ja nie biorę udziału w tych imprezach, ale chetnie je nagłaśniam. Uwielbiam jego twórczość, wyrosłam na tej muzyce. Pozdrawiam Pana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Izo.
Które to "Urodziny w Oberhausen"?
Proszę uściskać Józka i Lakisa od Arka z Tarnowskich Gór...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.