Facebook Google+ Twitter

Tragedia na torach w powiecie sieradzkim

Dziś około godziny 7.20 w miejscowości Skalmierz w gminie Blaszki (powiat sieradzki) doszło do tragicznego wypadku kolejowego. Na przejeździe kolejowym z automatycznymi rogatkami pociąg zderzył się z traktorem. Zginęło dwóch mężczyzn w wieku 22 i 54 lat.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na przejeździe kolejowym mężczyźnie zgasł ciągnik rolniczy MTZ25. Mężczyzna ten wraz z kolegą próbowali zepchnąć ciągnik z torów. Nie wiadomo dlaczego żaden z mężczyzn nie usłyszał nadjeżdżającego pociągu relacji Łódź Kaliska - Wrocław Główny. Mężczyźni zginęli na miejscu.

W wypadku nie ucierpiała żadna osoba przebywająca w pociągu. Na miejsce akcji zostało skierowanych 9 jednostek straży pożarnej, w tym samochód operacyjny z Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Łodzi. Na miejscu pracują także policjanci z wydziału dochodzeniowego Komendy Powiatowej w Sieradzu pod nadzorem prokuratora. Dokładne przyczyny wypadku ustali policyjne dochodzenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Widać Piotrze że to trzecie pióro chyba ci się należało za rzetelne informowanie co się dzieje w Sieradzu i okolicach, jak zwykle bardzo szybko ukazał się kolejny twój materiał o tej tragedii na torach, współczuć rodzinom tragicznie zmarłych mężczyzn

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie chodzi ogólnie nie tylko o to

Komentarz został ukrytyrozwiń

niby o co mielibyśmy pytać? słońce świeciło?

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tym wypadku uczestniczyła moja siostra!!! Siedziała w pociągu gdy ci ludzie zostali przejechani!!! Ona myślała że przejechali po jakiś kamieniach a pół kilometra dalej się zatrzymali!!! te kamienie okazały się traktorem i .... nie będę już więcej mówił!!!
Jak macie pytania to piszcie na gg: 11866480

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba apel o niedawanie plusów pod informacjami o takich tragicznych wydarzeniach nie podziałał...

Komentarz został ukrytyrozwiń

tragiczne

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Jak zwykle szybka reakcja ... brawo , brawo ..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.