Facebook Google+ Twitter

Tragedia przyjaciela

Tragedia pewnego człowieka, absolwenta Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych, naszego serdecznego przyjaciela. Prawdziwego faceta, pilota sił powietrznych, mającego marzenia i plany na przyszłość.

Tragedia pewnego człowieka, absolwenta Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych, naszego serdecznego przyjaciela. Prawdziwego faceta, pilota sił powietrznych, mającego marzenia i plany na przyszłość. Jako absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych, miał wielkie zawodowe plany, jak każdy młody, zdrowy człowiek. Przede wszystkim, marzyło mu się latanie. W wieku dwudziestu ośmiu lat miał jednak wypadek - spadł z mostu i złamał kręgosłup oraz stracił władzę w nogach i czucie od pasa w dół. Mimo takiego nieszczęścia, Tomasz, bo tak ma na imię, nie poddaje się i staje się czynnym i lubianym Harcmistrzem i oddanym wolontariuszem niepełnosprawnej młodzieży.

Wykorzystywał także swoją wiedzę informatyczną w celu pomagania w prowadzeniu internetowych for integracyjnych, między innymi udzielał się na forum u Mariol, forum Tematy osób niepełnosprawnych u Norbiego, jak i na portalu "Napromieniowani" i forum "Napromieniowani"... Lecz i tam Tomasz ma pecha ponieważ i na tej drodze, na której się
odnalazł i zaczął z powodzeniem działać, drodze pełnej różnorakich barier, z jakimi, jako zdrowy człowiek nigdy nie myślał się spotkać, a które ujrzał z perspektywy wózka inwalidzkiego - znów zaczął tracić, tym razem grunt spod czterech kółek. A to z powodu ciężkiej choroby, jaką jest rak. Ta choroba zbiera żniwo, nie pytając o zdanie nikogo z nas... A Tomasz jest teraz sam w szpitalu, bez rodziny i łączności ze światem. To już kilkanaście miesięcy, już nie daje rady psychicznie, ponieważ dopóki był zdrowy - był świetnym pilotem, a później, po nieszczęśliwym wypadku, mimo wózka, aktywnym wolontariuszem, informatykiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.