Facebook Google+ Twitter

Tragedia w Atletico Madryt! 9-letni piłkarz nie żyje!

Do tragedii doszło podczas meczu. W starciu z przeciwnikiem, młody piłkarz Alcalá Diego Rivero doznał poważnych obrażeń głowy.

flickr.com / Fot. anotherlongfamilyTragiczne zdarzenie miało miejsce 21 lutego podczas meczu młodej drużyny Atletico - Alevin z Las Rozas. W wyniku jednego ze starć doszło do wypadku, w którym Alcalá Diego Rivero doznał poważnych obrażeń głowy. Mimo natychmiastowej interwencji lekarzy i wielu operacji chłopca nie udało się uratować.

Klub wystosował komunikat, który można przeczytać na oficjalnej stronie drużyny:
"Klub Atlético jest w żałobie po tragicznej śmierci Alcalá Diego Rivero, dziewięcioletniego piłkarza Alevín, dziecięcej kategorii wiekowej klubu. Po kilku dniach dramatycznej walki o życie mały Rojiblanco zmarł w czwartek rano. Alcalá Diego Rivero był uczniem Akademii Futbolowej Atlético oraz piłkarzem zespołu Alevín H."

Alcalá Diego Rivero miał dziewięć lat. Był jednym z wychowanków Atletico. Był uważany za bardzo obiecującego zawodnika. Wróżono mu wielką karierę piłkarską. Niestety już nigdy nie wybiegnie na boisko. Pozostanie w sercach swoich kolegów z drużyny oraz rodziny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.