Facebook Google+ Twitter

Tragedia w Łęczycy. Nie żyje dwulatek

Dziś około godz. 16, oficer dyżurny policji w Łęczycy został powiadomiony o tym, iż zaginęło dwuletnie dziecko. Niezwłocznie w rejon gdzie zaginęło dziecko wysłano patrole policji, ściągnięto również policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji z Łodzi

Policyjna odznaka / Fot. KWP ŁódźNa miejsce zadysponowano również śmigłowiec z KWP w Łodzi z kamerą termowizyjną; w rejon akcji udali się również strażacy z PSP z Łęczycy i nurkowie z Łodzi. W sumie w poszukiwaniach dwulatka brało udział około 60 policjantów i około 40 strażaków. Nurkowie sprawdzali pobliskie stawy, a śmigłowiec z kamerą termowizyjna penetrował teren w poszukiwaniu dwulatka.

Niestety, około godz. 20 nurkowie znaleźli dwulatka w jednym ze zbiorników wodnych. Malca nurkowie przekazali lekarzom, którzy przystąpili do reanimacji. Jak powiadomił Wiadomości24.pl. dyżurny PSK w Łęczycy o godz. 20.30 jeszcze trwała akcja reanimacyjna. Jak informuje Wiadomości24.pl. rzecznik prasowy KPP w Łęczycy mł. asp. Agnieszka Ciniewicz o godz. 20.50 zakończono akcje reanimacyjną. Lekarz stwierdził zgon dziecka.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Straszne i przygnębiające :(


PS. "w poszukiwaniach dwulatka brało około 60 policjantów i około 40 strażaków" - zabrakło słowa "udział".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.