Facebook Google+ Twitter

Tragedia w legnickim teatrze. Widz zasłabł i zmarł

W sobotni wieczór podczas premiery teatralnej spektaklu „Inny chłopiec” jeden z widzów zasłabł i mimo natychmiast podjętej reanimacji, zmarł.

Legnicki teatr / Fot. Piotr FlorekTuż po rozpoczęciu spektaklu jeden z widzów stracił przytomność. Dyrektor legnickiego teatru wstrzymał przedstawienie. Natychmiast przystąpiono do reanimacji, fachowej pomocy nieprzytomnemu udzielił jeden z aktorów i ktoś z widowni, reszta została poproszona o wyjście z teatru. Bardzo szybko pojawiła się karetka i ratownicy medyczni przejęli czynności reanimacyjne, jednak mimo czterdziestominutowej akcji nie udało się uratować widza.

Jak się później okazało, zmarły to znany w Legnicy menadżer i biznesmen, wierny widz sceny legnickiego teatru Waldemar Czechowski–Jamroziński, w przeszłości m.in. dyrektor Wyższej Szkoły Zarządzania i prezes KGHM Interferie.

Po zaistniałej sytuacji premierowe przedstawienie zostało odwołane i przełożone. W sobotę i niedzielę 4 i 5 lutego o godz. 19 odbędą się dwa premierowe przedstawienia,

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.