Facebook Google+ Twitter

Tragedia w lubuskiem. Znaleziono zwłoki kobiety i noworodków

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-01-20 16:22

We wsi Grabków w województwie lubuskim znaleziono zwłoki 33 - letniej kobiety i urodzonych przez nią dzieci. Prokuratura w Żarach wyjaśnia okoliczności ich śmierci.

 / Fot. Ernest F/Wikipedia/CC 3.0/O śmierci 33-latki i jej dzieci poinformowała policję siostrzenica zmarłej. Jak podaje RFM funkcjonariusze "w pomieszczeniu gospodarczym, w którym znajduje się piec centralnego ogrzewania, znaleźli ciało kobiety. W palenisku pieca leżało ciało jednego z noworodków, zwłoki drugiego leżały w pobliżu pieca".

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta mogła umrzeć w wyniku wykrwawienia po przedwczesnym porodzie. W tej chwili nie wiadomo czy dzieci urodziły się żywe.

Przyczyny zgonu wyjaśnią sekcje zwłok.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Mamy wspaniałą, demokratyczną opiekę zdrowotną, opiekę nad matką i dzieckiem, mnóstwo instytucji "demokratycznego" państwa, mamy Kościół, a co chwila albo ... beczki, zimne wody rzek czy kotły.
Może jednak tak naprawdę nic nie mamy! Jest nas coraz więcej, ale ... za granicą. A w kraju się spalamy, topimy lub kisimy ...
To nie skutek szybkiego biegu informacji.
Nowoczesny przekaz tego nie czyni. Nie czyni też tego nowoczesne państwo ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pójde jeszcze dalej w logice Zbigniewa Romaszewskiego.Za te patologie w PRL są odpowiedzialne te kraje, które nas w Jałcie zdradzili.Nam zgotowali taki oto los,że stworzyli kraj komunistyczny Polskę Rzeczpospolitą Ludowa .Przymusowo mieszkaliśmy w PRLu i byliśmy przez nią (PRL) więzieni.Nie mogliśmy z niej legalnie wyjechać .Tylko że tam nie było takich patologi jak teraz w RP.
Nie było takich sytuacji kryminogennych jak w ty przywoływanym przypadku w Lubuskiem.FAKTEM JEST, że nam zgotowali ten los życia w niewoli w PRLu właśnie:"Anglia, USA , Rosja.
Taki typ jak Zbigniew $Romaszewski i to z parni Prawo? i Sprawiedliwość? NIECH OD TAMTYCH KRAJÓW ŻĄDA ODSZKODOWANIA -od winnych, nie OFIARY!P
POLKA BYŁA OFIARĄ tamtego systemu w PRLu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

TERAZ należy żądać od Rzeczpospolitej Polskiej ODSZKODOWANIE , w kwocie co najmniej 20 ty.złotych pobytu w wojsku, za przymusowe wcielenie do Ludowego Wojska Polskiego!Każdy kto się nie stawił na wezwanie do odbycia służby wojskowej dla PRL ponosił ponosił jeszcze większa konsekwencje bo w więzieniu,Tylko że przymusowy żołnierz mógł w każdej chwili źgnąć na froncie a wiezień taki jak Romaszewski Zbigniew by się dekował!!
Tak!!!! Należy od tej Rzeczpospolitej Polskiej żądać odszkodowania za przymusowo wcielonych do wojska w PRLu!!!!Należy również zadać odkodowania od tej Rzeczpospolitej Polskiej za to ,że nie ma dla wszystkich PRACY i ChLEBA .W PRLu przymusowo kierowano, nawet nierobów, DO PRACY
W tej Polsce, Rzeczpospolitej Polskiej sa ;bez pracy , bez mieszkań
Dlatego rozwija się w tej Polsce ale taka patologia jak w Lubuskiem!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście pan Roman Długosz ma racje.
Nie jest to dobre tłumaczenie,że takie rzeczy się zdarzały a tylko o nich wiedzieliśmy(my jako ludzie rozumni), dopiero po pewnym czasie.TERAZ MAMY XXI wiek i takie sprawy w centrum Europy nie maja prawa bytu! Brak pracy stworzył takie patologie i to w tej "wolnej", pytam się dla kogo Polsce.Ostatnio Zbigniew Romaszewski, i to z partii PiS, zgarnął za " "winy "Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej aż 24 tysięcy polskich złotych( od tej nowej, bez win Polski , Rzeczpospolitej Polskiej!! )co daje;60 tyś. euro albo 80 tyś.dolarów!!!!!!
Dlatego później nie ma pieniędzy na walkę z taka patologią jak w Lubuskiem.To tacy jak właśnie Zbigniew Romaszewski są winni tej patologii , tacy jak on nie tylko walczyli z Polską socjalną (PRL) ale stworzyli tą Polskę ( RP) z takimi patologiami.Na dodatek za ich winy"urojone w PRL teraz taki bezczelny typ jak Romaszewski wziął "ODSZKODOWANIE"z tej Rzeczpospolitej Polskiej. Niech tacy , takie typy, jak Romaszewski nie wyciągają swych łap do tego biednego kraju-TAKI TO ONI STWORZYLI KRAJ !

Polska w PRLu się odbudowała po zgliszczach II wojny światowej, budowała nowe, od podstaw : fabryki , szkoły , szpitale etc! Teraz nie tylko się nie buduje w RP ale rujnuje Rujnuje się to wszystko co było dziełem nas wszystkich Plaków;wierzących w Boga i tych co nie wierzyli w Boga ale wszyscy kochaliśmy Polskę.
Czy tą obecną Polskę można kochać?Oczywiście,że można kochać .Jednak ta obecna Polska dla bardzo wielu z nas jest ;macochą, wyrodna matka !!!! Ta Polska , dla takiego typa jak Zbigniew Romaszewski jest nadzwyczaj hojną matka , zabiera innym dzieciom - nam, a daje takiemu jak ten osobnik "odszkodowanie" 240 000 polskich złotych!
TO JEST HAŃBA DLA TEJ Polski I TO W XXI wieku, w środku Europy!!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Pan Roman Dlugosz Dzisiaj 01:46 -
21 wiek wyróznia sie wyłącznie szybkoscia przekazu; o takich rzeczach dowidujemy się w ciągu kilku godzin. Nie oznacza jednak, że w czasach, gdy nie istaniały środki szybkiego przekazu - takie rzeczy sie nie zdarzały; docierały do świadomosci ludzi pocztą pantoflową z opóźnieniem, na zasadzie szeptanki "podobno - mówili - słyszałam, że - ...".

Komentarz został ukrytyrozwiń

To straszne , sprawa wymaga szczegółowego wyjaśnienia , Mamy 21.Wiek a takie rzeczy się zdarzają,.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.