Facebook Google+ Twitter

Tragedia w Warcie w powiecie sieradzkim

Dziś około 6 rano mieszkaniec Warty, powiadomił oficera dyżurnego sieradzkiej policji, że coś dziwnego stało się z jego bratem. Na ul. 20-go Stycznia 11 został wysłany patrol policji i karetka pogotowia.

Dom w którym doszło do tragedii / Fot. Piotr Andrzejak Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził, iż mężczyzna nie żyje. Na ciele denata lekarz stwierdził kilka ran kutych. Na miejsce wezwani zostali technicy policyjni, jak i prokurator z Prokuratury Rejonowej w Sieradzu.

W mieszkaniu znajdował się również brat denata, lecz pod znacznym wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań do wytrzeźwienia, miał 2,6 promila alkoholu we krwi. Dopiero po wytrzeźwieniu będzie można przesłuchać mężczyznę i ustalić co się wydarzyło. Jak poinformował Wiadomości24.pl prokurator Tomasz Sukiennik, przyczynę śmierci 36 Jacka D. poznamy dopiero jutro, gdy będą znane wyniki sekcji zwłok.

Trwają oględziny miejsca zdarzenia. Biorą w nich udział biegli, którzy zajmą się zabezpieczeniem śladów biologicznych, a w szczególności będą szukać DNA. Sukiennik nie chciał udzielić informacji na temat ewentualnej obecności w mieszkaniu innych osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Droga Karolino, jak na razie nie można powiedzieć że to było morderstwo. Jeszcze nie ma wyników sekcji zwłok. Jak będą one znane to wtedy będzie można potwierdzić czy było to morderstwo czy nieszczęśliwy wypadek. Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja mieszkam w warcie i w ciągu roku już drugie morderstwo

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.02.2009 10:54

Ok, widzę poprawkę - kilak = kilka

Ale jeszcze dręczy mnie ciekawość czym te rany były kute ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.02.2009 08:50

stwierdził kilak ran kutych

A co to za choroba ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.