Facebook Google+ Twitter

Tragiczna seria wypadków na polskich drogach

W ciągu zaledwie kilku godzin na polskich drogach zginęło kilka osób. We wszystkich zdarzeniach brały udział tiry.

Pierwszy z tragicznej serii wypadków wydarzył się jeszcze w poniedziałkowy wieczór na drodze krajowej nr 8 Białystok-Warszawa. Osobowy samochód marki Honda zderzył się z litewskim tirem. Na miejscu zginęły 3 osoby - kierowca Hondy i dwójka jego pasażerów. Według ustaleń policji i prokuratury kierowca tira z Litwy był pijany.

Na tej samej drodze, tym razem w okolicach Skierniewic, kolejny wypadek wydarzył się dziś rano. Również tutaj samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym. Na skutek tego zdarzenia dwie osoby straciły życie, a jedna jest ciężko ranna.

O godzinie 8 wydarzył się następny tragiczny w skutkach wypadek, na drodze krajowej nr 7 w pobliżu miejscowości Świerczek koło Szydłowca w woj. mazowieckim. W efekcie zderzenia tira, busa i auta osobowego jedna osoba zginęła. Okoliczności wypadku dopiero są ustalane - powiedziała rzecznik mazowieckiej Policji dla Polskiego Radia.

Od dawna nie było tak tragicznego serii na polskich drogach. We wszystkich tych zdarzeniach brały udział wielokołowe ciągniki siodłowe, zwane popularnie „tirami”. Stanowi to tragiczne potwierdzenie zasadności trwającej właśnie akcji "Tiry na tory".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.