Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4111 miejsce

Tragiczny finał w Sosnowcu? Policja wciąż szuka półrocznej Magdy

Współautorzy: Radosław Pietrzak

Detektyw Rutkowski w rozmowie z TVP Info podał informację, że poszukiwane dziecko nie żyje, a winną śmierci dziewczynki jest matka. Kobieta przyznała się do nieumyślnego spowodowania śmierci córki. O 8.00 policja wznowiła poszukiwania ciała półrocznej Magdy.

 / Fot. PAP/Andrzej GrygielJak informuje TVP Info, tragedią zakończyły się poszukiwania w Sosnowcu. Krzysztof Rutkowski podał informację, że winną całego zajścia jest matka, która przyznała się do przypadkowego spowodowania śmierci córki.

Według relacji matki, 6-miesięczna Magda wyślizgnęła się jej z rąk i uderzyła głową w próg sypialni. Kobieta załamała się psychicznie i ukryła zwłoki dziecka w okolicach rzeki Przemszy, w pobliżu Huty Buczek.

Czytaj więcej o historii dziewczynki z Sosnowca


Rutkowski dodał: "O nieszczęśliwym wypadku nie wiedział zarówno ojciec, jak i dziadkowie Madzi. Matka została zatrzymana przez moich ludzi. Będzie przekazana policji". Ojciec dziewczynki dobrowolnie poddał się badaniu wykrywaczem kłamstw. Wyniki testu "nie odbiegają od normy, a więc jest wynikiem pozytywnym dla Bartka". Matka natomiast odmówiła uczestnictwa w takim badaniu.

Gdzie jest Magda?


O godzinie 8.00 policja wznowiła poszukiwania ciała dziewczynki w okolicach, które wskazała matka. Przypomnijmy, że wczoraj wieczorem, detektyw Rutkowski podał informację o tym, że jego ludzie odnaleźli zwłoki Magdy. Jednak pakunek, który postrzegano jako ciało dziecka, okazał się zwiniętą kurtką - podał tvn24.pl.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (74):

Sortuj komentarze:

justi
  • justi
  • 06.02.2012 08:49

powiem tak taka matka jak ona nie powinna miec dzieci

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 04.02.2012 11:44

okrucieństwo ludzi nie ma granic!!jednak wykrakałem najgorsze!! sam diabeł mógłby być uczniem takich jak ona!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
NUK
  • NUK
  • 04.02.2012 00:44

Znaleziono zwłoki Madzi. Ciało dziewczynki zostało znalezione w budynku blisko torów przysypane gruzem i kamieniami. Taką mogiłę zgotowała dziewczynce jej mama . Śpij spokojnie Aniołku [*] Miejsce ukrycia zwłok wskazała sama matka...

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 04.02.2012 00:19

Mi natomiast konferencja Ziobry i tekst :
''Ten pan już nikogo nie pozbawi życia....''

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fascynujące jest ile osób u nas wie jak powinna działać poprawnie policja. A może by tak się same w niej zatrudniły i porobiły za wzór?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.02.2012 00:02

@roman kozminski
>A swoją drogą Rutkowski to nie zły SHOWMEN - nawet
>z tragedii potrafi zrobić widowisko .

Przypomniała mi się videokonfencja Antoniego Macierewicza ze specjalistami z USA w sprawie "mordu smoleńskiego", transmitowana przez media.

Komentarz został ukrytyrozwiń
niunia77
  • niunia77
  • 03.02.2012 18:46

Czy to jest prawda to dopiero się okaże, ale to dowód, jak można zmanipulować człowieka ( Pan Rutkowski ) jest w tym mistrzem. Pokazać ludziom filmik a uwierzą we wszystko a co gorsza ocenią człowieka.Jak wszyscy doskonale wszystko wiedzą jakby za płotem mieszkali.

Komentarz został ukrytyrozwiń

dr Ryszard Dzisiaj 17:47 a w Polsce krol cwieczek ma sie dobrze

Komentarz został ukrytyrozwiń
dr Ryszard
  • dr Ryszard
  • 03.02.2012 17:47

PODATKI NA KRETYNÓW !!!
Działalność Rutkowskiego w sprawie zaginięcia półrocznej Magdy z Sosnowca unaoczniła, że policja i prokuratura to banda kretynów. Do mediów przeciekły tylko strzępy informacji, ale dla kogoś obeznanego (choćby pobieżnie) z medycyną sądową powinno nasunąć się pewne podejrzenie. Osoba, która doznała wstrząśnienia mózgu ma niepamięć wsteczną i nie jest w stanie przypomnieć sobie czy "kopnął ją koń", czy też "spadł jej na głowę meteoryt",a tym bardziej nie jest w stanie (nawet mgliście) opisać, kto za nią szedł. Poza tym, gdyby obdukcja u matki była prawidłowo przeprowadzona, można by z dużym prawdopodobieństwem określić jaki był mechanizm urazowy. Charakter obrażenia (obrażeń) przy uderzeniu tępym narzędziem, różni się zasadniczo od obrażeń doznanych przy upadku na płytę chodnikową.
Jest bardzo dużo cech szczególnych, które pozwalają to stwierdzić. Przy sumiennym badaniu wystarczyłaby nawet jedna z nich. np.ślady inkrustacji w miejscu stłuczenia.
Polski podatnik ma prawo wymagać "nieco" więcej kompetencji od służb państwowych. Te jednak zamiast podwyższać swoje kwalifikacje, zajęte są bezsensowną penalizacją społeczeństwa polskiego. Dzięki ich niefrasobliwości Rutkowski ma swoje medialne show. :( :( :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 03.02.2012 16:16

nie podoba mi sie rozgrzeszanie takich czynów jak pan Marek to robi dlatego powtarzam jak sąd ustali winna niech sie smaży w piekle za duzo takich wypadków ostatnio w polsce czy to z winy pobłażania sądów przecież dzieci też są ludżmi jak czytam te wypadki to jestem przerażony co sie dzieje współczesnie