Facebook Google+ Twitter

Tragiczny wypadek na gdańskim Przymorzu

W sobotę około godziny 14, na jednym z przejść dla pieszych w Gdańsku mężczyzna wtargnął wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Tramwaj linii 8 ciągnął przechodnia przez dobrych kilkadziesiąt metrów. Mężczyzna zginął na miejscu.

Identyfikacja pieszego nie była możliwa, gdyż nie posiadał on przy sobie dokumentów. Aby wydobyć ciało potrzebna była ingerencja dźwigu, tramwaj najechał na mężczyznę masakrując jego ciało. Policja badać będzie dokładne przyczyny zdarzenia.

Przejście znajduje się tuż obok przystanku tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Kołobrzeskiej i Chłopskiej. Zastanawiająca jest jednak prędkość tramwaju, skoro zdarzenie miało miejsce tuż obok przystanku.

W Gdańsku często niestety dochodzi do wypadków związanych z elektrycznym taborem. 7 listopada zderzyły się dwa tramwaje, szkodę poniosło 5 pasażerów, zostali odwiezieni do szpitala. 20 czerwca na ulicy Marynarki Polskiej samochód zderzył się z tramwajem. Pasażerka samochodu poniosła śmierć. Ponadto zdarza się wiele mniejszych kolizji i wypadnięć z torów.

Wczorajszy wypadek można zaliczyć do bardziej tragicznych. Może władze miasta z Zarządem Transportu Miejskiego pomyślą nad większym bezpieczeństwem w okolicach torowisk.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.