Facebook Google+ Twitter

Tragiczny wypadek na krajowej trasie nr 7

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-29 07:27

Jak poinformował rzecznik komendanta głównego straży pożarnej, Paweł Frątczak, w miejscowości Rychnowo w powiecie ostródzkim zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Cztery osoby zginęły, a dwie - są ranne.

Według wstępnych ustaleń policji, kierowca jadącego od strony Warszawy Volkswagena Golfa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się czołowo z Renault Kangoo. Jak podał Paweł Frątczak, samochodem marki Volkswagen jechało pięć osób - trzech mężczyzn i dwie kobiety. Czworo podróżujących zginęło na miejscu - kobieta w wieku 25 lat i trzech mężczyzn w wieku między 22 a 27 lat. Druga kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Olsztynie. Paweł Frątczak dodał, że kierowca drugiego samochodu również został ranny i został przewieziony do szpitala w Olsztynie.

Do zdarzenia doszło przed godziną 5. W akcji ratowniczej uczestniczyły cztery jednostki straży pożarnej. Na miejscu są policjanci i prokurator, którzy badają przyczyny wypadku.

Droga w Rychnowie jest zablokowana. Utrudnienia potrwają prawdopodobnie jeszcze przez kilka godzin. Dla podróżujących od strony Gdańska objazd wyznaczony jest drogą wojewódzką numer 542 na Marcinkowo, a potem - drogą numer 537 - na Pawłowo. Jadący od strony Warszawy powinni kierować się przed Olsztynkiem na Pawłowo, przez Marcinkowo i do Rychnowa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.