Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34425 miejsce

Tragiczny wypadek na torach w Krzewiu pod Kutnem

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek rano na trasie Poznań - Warszawa. W Krzewiu, pod Kutnem nieznany mężczyzna wpadł pod koła pociągu relacji Katowice – Gdynia. Ofiara zmarła na miejscu wypadku.

Zdezorientowani pasażerowie niestety musieli swoje wyczekać, by pociąg ponownie ruszył. / Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Piotr Panfil O godzinie 11.05 służby ratunkowe w Kutnie zostały powiadomione o tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Krzewie pod Kutnem (woj.łódzkie). Zawiadomienie zgłosiła dyspozytorka stacji Polskich Kolei Państwowych w Krzewiu.

Mężczyzna rzucił się wprost pod koła pociągu, zginął na miejscu. Policja bada przyczyny wypadku oraz ustala tożsamość denata.

Ruch na odcinku, gdzie doszło do wypadku, został wstrzymany. Tym samym pociągi jadące w kierunku Kutna wjeżdżały na stację PKP z dużym opóźnieniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No z jedznej strony współczuć rozdinie, a z drógiej z kolei pogratulować zmarłemu... przynajmniej dowiedział się co jest po śmierci; ale każdy kiedyś się dowie, nie ma wymigiwania się, na każdego przyjdzie czas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I kolejna ludzka tragedia, tylko współczuć rodzinie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.