Facebook Google+ Twitter

Tragiczny wypadek na Warmii i Mazurach

W poniedziałek wieczorem doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Zielonka Pasłęcka koło Pasłęka (woj.Warmińsko-Mazurskie). Jadący skuterem – Adam P. został staranowany przez autobus – Polski Express, relacji Warszawa - Gdynia.

Mężczyzna zginął na miejscu na skutek obrażeń kręgosłupa. Policja i ekipa dochodzeniowa z Olsztyna bada przyczyny wypadku. Kierowca autobusu tłumaczył, że Adam P. niesygnalizował skrętu w lewo. Jednak świadkowie są innego zdania.

Według nich, autobus zbliżał się do Adama P. z bardzo dużą szybkością. Kierowca autobusu musiał się zagapić, bo różniła ich odległość ok 300 m, gdy poszkodowany zaczął sygnalizować skręt w lewo i zwalniać. Mężczyzna został uderzony z tyłu i odbił się od górnej części szyby autobusu, co wskazuje na dużą prędkość autobusu.

Mieszkańcy Zielonki Pasłęckiej pogrążyli się w żałobie, ponieważ Adam P. był bardzo dobrym i pomocnym człowiekiem. Opiekował się chorym Grzegorzem M., który kilka miesięcy temu doznał urazu kręgosłupa. Poza tym, pracował dla mieszkańców Zielonki Pasłęckiej, a także Marzewa – z którego pochodził. Wypadek najbardziej dotknął Justynę M., u której, przez ponad cztery mieszkał poszkodowany. Kobieta prowadzi teraz samotnie gospodarstwo rolne, opiekuje się trójką dzieci, a dodatkowo naj jej utrzymaniu pozostaje były mąż, którym od ponad roku opiekował się
Adam P.

 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

pozdrawiam i zachęcam do pisania

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.