Facebook Google+ Twitter

Tragiczny wypadek niedaleko Gniezna. Zginęły trzy osoby

Kilka minut po godzinie drugiej w nocy samochód osobowy marki Volvo S40, z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły trzy osoby.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Janne/Creative Commons 2.0Do wypadku doszło w gminie Trzemeszno niedaleko Gniezna. Samochodem marki Volvo S40 jechało w sumie siedem osób. Pozostali czterej pasażerowie również z poważnymi obrażeniami, zostali przewiezieni do szpitali w Gnieźnie oraz Inowrocławiu. Zdaniem policji przyczyną wypadku była zbyt duża prędkość.

Przypomnijmy, że od piątku na drogach w całej Polsce trwa akcja "Znicz 2011". Na większości tras krajowych, ale i dojazdowych do miast i cmentarzy, czuwają policjanci. Szacuje się, że ich liczba może wynieść nawet 10 tys.

Wszystkim kierowcom odradzamy pośpiech i brawurę na drogach oraz przypominamy o nasilonych kontrolach prędkości, ale także trzeźwości ze strony policji.

Źródło: tvn24.pl/informacja własna

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

barthossius
  • barthossius
  • 30.10.2011 12:11

Drzewa nie wyskakują na jezdnię i zasadniczo nie powodują wypadków (choć spadające gałęzie czasem się zdarzają). Sprawcami, na różne sposoby, prawie wszystkich wypadków są ludzie, którzy w nich uczestniczą. Najczęściej jest to niedostosowanie prędkości do warunków jazdy i nieprzestrzeganie innych przepisów związanych np. z wyprzedzaniem itd., przekraczaniem jezdni w niedozwolonym miejscu, a także uczestniczenie w ruchu pod wpływem środków odurzających. Drzewa należy zostawić w spokoju.

Komentarz został ukrytyrozwiń
eric208
  • eric208
  • 30.10.2011 11:49

WIECEJ DRZEW PRZY ULICACH!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.