Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16535 miejsce

Tragiczny wypadek w górach

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-08 13:54

W tragicznym wypadku, do jakiego doszło nad ranem w Podwilku na trasie Rabka - Chyżne, zginęło pięć osób. Dwie są w stanie krytycznym.

Samochodem osobowym marki BMW jechało osiem osób. W pewnym momencie 19-letni kierowca, w czasie wyprzedzania innego pojazdu, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało do rowu, dachowało i uderzyło w pień drzewa.

Samochód został zupełnie zniszczony, a siła uderzenia wyrzuciła wszystkich pasażerów na zewnątrz- powiedział zastępca komendanta nowotarskiej policji, komisarz Zbigniew Domalik. Wstępnie ustalono, że pasażerowie pracali z dyskoteki w Jabłonce. Domalik podkreślił, ze przyczyną tragedii była najprawdopodobniej nieostrożna i zbyt szybka jazda. Dokładnie ma to ustalić biegły. Auto to stary model BMW 320. Jezdnia w rejonie zdarzenia była mokra i śliska, bowiem nieco wcześniej padał tam deszcz.

Samochodem jechało małżeństwo z dwiema córkami, ich 19-letni znajomy, który kierował pojazdem, i jeszcze trzy osoby. Na miejscu zginęło pięć osób. W szpitalu znajdują się trzy, jedna jest w stanie krytycznym, druga w ciężkim. Najlżej ranny jest kierowca pojazdu, ale doznał silnego szoku.

Zginęli - 42 letni ojciec i 14 letnia córka. Druga córka i matka są w stanie krytycznym. Zginął jeszcze 24-letni chłopak, 19-latek i 18-letnia dziewczyna, niespokrewinieni z pozostałymi ofiarami

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo smutne, ale... widać jakie skutki przynosi szybka jazda w trudnych warunkach przepełnionym autem przez mało doświadczonego kierowcę. Tragiczne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.