Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14823 miejsce

Tragiczny wypadek w Sieradzu

Dziś kilka minut po godz. 16 służby ratunkowe w Sieradzu zostały powiadomione o groźnym wypadku samochodowym na ul. Oksińskiego. Kierowca doznał ciężkich obrażeń ciała i trafił do sieradzkiego szpitala.

Mur gdzie uderzył golf. / Fot. Piotr AndrzejakZe wstępnych ustaleń wynika, że młody kierowca jadący od ul. 1 Maja w kierunku ul. Krakowskie Przedmieście, na łuku drogi nie zapanował nad prowadzonym autem i uderzył w mur. Auto zanim zatrzymało się, przejechało jeszcze około 50 metrów. Kierowca doznał bardzo ciężkich obrażeń ciała. Z miejsca wypadku pogotowie przetransportowało go do sieradzkiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali policyjni technicy, którzy zabezpieczali ślady i ustalali co było przyczyną wypadku. W zabezpieczeniu wypadku udział brały dwa zastępy z PSK, dwa patrole policji, technicy policyjni i zespół pogotowia ratunkowego.

Rozbity golf. / Fot. Piotr AndrzejakMieszkańcy feralnej ulicy twierdzą, że na tym odcinku drogi należałoby zamontować kilka progów zwalniających i częściej ustawiać patrole policji, bo może w ten sposób udałoby się ostudzić zapał młodych ludzi do robienia sobie tu toru wyścigowego.

Niestety, jak kilka godzin po wypadku poinformował mnie oficer dyżurny sieradzkiej policji, 26-letni kierowca ranny w wypadku zmarł na stole operacyjnym. Lekarzom z sieradzkiego szpitala nie udało się uratować życia młodego kierowcy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

kochanie ja zawsze będę pamiętać! kocham cię nad życie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.