Facebook Google+ Twitter

Tragicznym owocem tej wojny jest katastrofa smoleńska

Wojna polsko-polska to ogromne nadużycie, w ocenie sytuacji przez polityków, obu czołowych partii naszego parlamentu.

Kto wypowiedział wojnę PO z PiS

Naszą scenę polityczną, cechuje brak odpowiedzialności jej przywódców i ponoszenia konsekwencji własnych decyzji czy obietnic wyborczych. Wywołują wojnę partyjną, a nazywają ją polsko-polską. Platforma toczy z PiS wyniszczającą wojnę, która przynosi straty Polsce i Polakom, a przynosi korzyść Platformie. To czołowi politycy kraju wywołali tą wojnę, a nie zwykli obywatele. Na prowincji w Polsce "B" - Polacy bardzo ciężko pracują, by utrzymać swoje rodziny i nikt nie toczy żadnej wojny polsko-polskiej. Często przychodzi im łapać jakąkolwiek pracę, by przeżyć i wykarmić swoje dzieci. Czy którykolwiek polityk zatroszczył się ile kosztuje wrześniowa wyprawka dla ucznia? Ta zażarta walka o władzę jest toczona kosztem obywateli naszego kraju przez nienawidzących się wzajemnie czołowych przywódców, którzy działają jak twierdzą dla dobra Polski.

Tragicznym owocem tej wojny jest katastrofa smoleńska

Zbigniew Romaszewski zgadza się z prezesem PiS, który mówi – "To dotyczyło napaści na prezydenta Lecha Kaczyńskiego i pozbawiania go autorytetu i to rzeczywiście miało miejsce i niewątpliwie tego rodzaju sytuacja z całą pewnością przyczyniła się do obniżenia prestiżu, przyczyniła się do lekceważenia wizyty prezydenckiej przez służby polskie i rosyjskie. To wpłynęło na bezpieczeństwo Lecha Kaczyńskiego i jego delegacji ".

Gdy Lech Kaczyński był prezydentem wszystkie ustawy były blokowane. Mam proste pytanie na co czeka ekipa rządząca? Pełnia władzy Platformy po wyborach prezydenckich, która pozwala przeforsować każda ustawę czy reformę okazała się tak oszałamiająca, że nagle głównym problemem okazał się tym razem brat tragicznie poległego prezydenta Lecha Kaczyńskiego – Jarosław.

"Nicnierobienie" - bo chcemy spokojnie rządzić

Jedynym sukcesem PO jest podniesienie podatku VAT. Tym razem na reformy mamy czekać do Jesieni. Wygląda na to, że rząd PO jest zaskoczony pełnią władzy i znów musimy poczekać na dokończenie pisanych reform. Jedyną przeszkodą przygotowanych reform w kraju był Lech Kaczyński – tak bębniła propaganda z obozu PO. Dlaczego teraz musimy dalej czekać. Przecież wszystko było gotowe tylko z takim prezydentem, który hamował rozwój kraju przygotowana do reformowanie kraju Platforma nic nie mogła zrobić. Jak była przygotowana ? – dziś widzimy

Kto zakończy wojnę

Gdy trwa wojna, a szybkiego końca jej nie widać, muszą być ofiary. Czy będą kolejne ? Obym się mylił. Zachowanie prezesa PIS nie wróży szybkiego końca. Skłócona Polska to słaba Polska. Taki kraj łatwiej uczynić kolonią niemiecko – rosyjską. Jan Rokita w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" mówi, że nie wypisze się z Platformy, bo "nie chce robić demonstracji". Gdyby jednak był poza PO, to by się do niej teraz nie zapisał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (49):

Sortuj komentarze:

Gdy trwa wojna, a szybkiego końca jej nie widać, muszą być ofiary. Czy będą kolejne ? Obym się mylił.

kolejna ofiara...kiedy skończy się to !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam pan rację panie Kolebuk !!!...to świadectwo ułomności naszego wymiaru sprawiedliwości ...bardzo im pan dowalił i pokazał ich nieudolność i małostkowość )))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.09.2010 16:25

Wykaz niektórych wyroków kończących procesy z udziałem Andrzeja Leppera:

* Sąd Rejonowy w Słupsku skazał Andrzeja Leppera na karę półtora roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres trzech lat próby za podżeganie do użycia siły wobec zarządcy gospodarstwa ogrodniczego w Kobylnicy w 1994, na skutek czego jego zwolennicy wychłostali tę osobę (wcześniejszego współpracownika Andrzeja Leppera i szefa sztabu Samoobrony RP w Słupsku[34]) i ogolili mu głowę[33].
* Sąd Rejonowy w Lublinie uznał Andrzeja Leppera winnym lżenia naczelnych organów państwa i skazał go na karę 1 roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na dwuletni okres próby oraz 3 tys. zł grzywny[35].
* Sąd Okręgowy w Łodzi w 2002 utrzymał w mocy wyrok Sądu Rejonowego w Łodzi skazujący Andrzeja Leppera za znieważenie byłego wicepremiera Janusza Tomaszewskiego poprzez nazwanie go publicznie "bandytą z Pabianic"[35]
* Sąd Apelacyjny w Gdańsku w 2002 utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego w Gdańsku skazujący Andrzeja Leppera za znieważenie prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i dwóch byłych wicepremierów, zmieniając jednocześnie karę pozbawienia wolności na karę 20 tys. zł grzywny[35].
* Sąd Rejonowy w Słubicach uznał Andrzeja Leppera w marcu 2002 za winnego zorganizowania w styczniu 1999 nielegalnej blokady na przejściu granicznym w Świecku, wymierzając mu karę roku pozbawienia wolności z warunkowym jej zawieszeniem jej wykonania i grzywnę w łącznej kwocie 5 tys. zł. W następnym roku wyrok ten został utrzymany przez Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim[35].
* 8 maja 2006 Sąd Apelacyjny w Warszawie nie uwzględnił apelacji Andrzeja Leppera od wyroku za pomówienie 5 polityków z Platformy Obywatelskiej i SLD, na mocy którego został on skazany za ten czyn na karę roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania tej kary na okres pięciu lat próby[36].
* W 2006 przegrał proces cywilny ze Zbigniewem Komorowskim, którego pomówił o sprowadzanie do Polski zboża skażonego nitrofenem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadą wozy kolorowe z POlitykami…

…hej powiedzcie to tam u was…

U nas dole i niedole …ale kasy jest w sam raz

……u nas błękit u nas fiolet

a stanowisko dostanie jeden z nas .…….tam krzyż u nas raj

…….tam krzyż u nas raj

HEJ ! .

Hej POlitycy a ilu jest was…

My się rozmnażamy, koalicje zakładamy

z POlitykami innych miast .…….tam krzyż u nas raj

…….tam krzyż u nas raj

HEJ !

A czy można do was wstąpić

skoro tak kolorowo jest wśród was …

POlitykiem trzeba się urodzić,

bo POlityka płynie w naszej krwi…….tam krzyż u nas raj

…….tam krzyż u nas raj

HEJ !A POlitycy dokąd teraz wybywacie…

Do wyborów jedziemy taborami

by zostać….SAMORZĄDOWCAMI…….tam krzyż u nas raj

…….tam krzyż u nas raj

HEJ !

autor; Jacenty Płaszczyca

Komentarz został ukrytyrozwiń
młodzieżowy szwadron rządu
  • młodzieżowy szwadron rządu
  • 14.09.2010 21:37

Panie Kazimierzu, proszę wkleić do przeglądarki Google frazę "Młodzieżowy Szwadron Rządu" i wyskoczy na 1 miejscu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak w ogóle to;
Jakaś mucha tu utyka
Po wierszykach wciąż pomyka
Jedną gwiazdkę chyżo wciska
Potem w łapkę, tę czerwoną, zaraz klika

Nie jest ważne czy depesza
Kto tam na czym oko zwiesza
Tu zwyczaje jasno kreślą
Gwiazdki klepią swojskie wieszcze

Ekspert z niego jest wspaniały
Wsze tematy pokazały
Że on jeden, jest jedyny
On używa słowa siły

Swą perorą chętnie gani
Tutaj gniot, a tam do bani
Jego teksty są najlepsze
Jego teksty przenajświętsze

Prawda tylko Jemu dana
Prawda Jemu przypisana
Dzisiaj w jednym, Jutro w drugim
I o sporcie, polityce, szkole, mieście

Co tam teksty, co tam myśli
Ważne ile tekstu on wymyśli
Co tam wartość, co tam przekaz
Ważny licznik, ważny pokaz

Gdzieś tam jest konfabulacja
Gdzieś zawarta jest reakcja
Mierna, słaba bez wartości
Ale Jego wsiej światłości

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacenty, staram się. Ale bez przesady. Można być głuchym. Można być niewidzącym. Przepraszam za dosadność. Ale głuchym i ślepym:(. Wybacz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ireneusz spoko ... ))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla jasności sytuacji, tak ja, ja go przywróciłem i mam świadomość sekowania jakie teraz nastąpi. Żałosne dziennikarstwo obywatelskie-celowo pisane z małej litery, brrrrrrr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Kolebuk usuwając komentarz z 16:27 przekroczył Pan granice. Nic więcej nie mam do dodania. Ten fakt ..........a zresztą szkoda słów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.