Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27184 miejsce

Trampkarze u prezydenta

W poniedziałkowe popołudnie zastępca prezydenta Jaworzna - Mariusz Rechul - spotkał się z trampkarzami i trenerami MCKiS-u „Sokół” Jaworzno, którzy w czerwcu wywalczyli Mistrzostwo Śląska w kategorii trampkarzy młodszych (rocznik 1994).

Spotkanie młodych piłkarzy z prezydentem odbyło się w sali obrad Urzędu Miejskiego / Fot. Marek IwaniszynSpotkanie młodych adeptów piłki nożnej odbyło się w sali obrad Urzędu Miejskiego.
- Gratuluję Wam znakomitego występu i tytułu, który zdobyliście. Czekamy na kolejne dobre występy, sukcesy i w przyszłości powołania do kadry narodowej - powiedział do młodych adeptów futbolu, ich rodziców oraz trenerów Mariusz Rechul, zastępca prezydenta miasta. Każdy z popularnych "Szczakusiów" otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz dres sportowy.

Młodzi piłkarze wywalczyli Mistrzostwo Śląska w drugiej połowie czerwca bieżącego roku, po zwycięstwie nad Unią Racibórz w rzutach karnych 5:4 (w regulaminowym czasie gry było 1:1). Wcześniej w walce o finał pokonali Rekord Bielsko-Biała 4:2 (ćwierćfinał) oraz Odrę Wodzisław 3:1 (półfinał).

Trampkarze otrzymali od prezydenta okolicznościowe medale, dyplomy i dresy sportowe. / Fot. Marek IwaniszynPodopieczni Andrzeja Dylowicza wywalczyli tytuł jeszcze pod szyldem nieistniejącego już Stowarzyszenia KS Garbarnia Szczakowianka Jaworzno. W jego miejsce powstało nowe stowarzyszenie, które rozpoczęło ligowe zmagania od A-klasy, pod nazwą Klub Piłkarski Jaworzno. Zgodnie z zawartymi porozumieniami z dniem 1. sierpnia zwycięska drużyna (wraz z dwoma innymi grupami młodzieżowymi) reprezentująca wcześniej KS Garbarnie Szczakowiankę, została przejęta przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, które utworzyło nową (piłkarską) sekcję sportową – MCKiS „Sokół” Jaworzno. Drużyna korzysta z wszystkich trzech obiektów piłkarskich administrowanych obecnie przez MCKiS, tj w Szczakowej, popularnej "Azotani" oraz Stadionu Miejskiego. Podziękowania należały się również trenerom. Dyplom z rąk prezydenta Rechula odbiera Krzysztof Włodyka, kierownik drużyny. / Fot. Marek Iwaniszyn

Skład zwycięskiej drużyny:
Daniel Kotyza, Igor Knapczyk, Seweryn Podralski, Jacek Urban, Arkadiusz Jaromin, Grzegorz Tomasiewicz, Kamil Włodyka, Łukasz Łukowicz, Maciej Kowalczyk, Tomasz Warzecha, Arkadiusz Seweryn, Wiktor Nowak, Paweł Miźiński, Bartłomiej Molenda, Damian Roczkalski, Mateusz Cnota, Bartosz Wójcik, Piotr Frączek.
Trener: Andrzej Dylowicz
Kierownik drużyny: Krzysztof Włodyka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

plusik :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za lokalność :p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.