Facebook Google+ Twitter

Tramwaje szczecińskie rozpieszczają pasażerów?

Tramwaje szczecińskie z coraz większą troską i staraniem zaczynają dbać o wygodę swoich pasażerów, także na przystankach.

Oprócz stałej wymiany starych, wyeksploatowanych wozów na nowe, nowoczesne o wysokim standardzie, dbają też o podnoszenie kultury usług przewozowych, w tym wygodę pasażerów oczekujących na tramwaj na przystanku.

Przystanki tramwajowe zaopatrzone w wygodne sofy, to jest to. / Fot. Andrzej SadowskiOstatnio Tramwaje szczecińskie zaczęły wyposażać przystanki tramwajowe w wygodne sofy, aby oczekujący na przystanku pasażerowie mogli wygodnie odpocząć przed trudami jazdy. Jednym z pierwszych przystanków wyposażonych w wygodną sofę jest przystanek przy ul. Dobromiry.

Tramwaje szczecińskie nas rozpieszczają? / Fot. Andrzej SadowskiJak dowiadujemy się zarządzie spółki, sofa została umieszczona na przystanku w celu sondażowym, aby zebrać opinie pasażerów, czy jest wystarczająco wygodna, gdyż w ramach integracji pasażerów Tramwaje szczecińskie chcą wyposażyć w sofy wszystkie przystanki. Ale nie tylko, Tramwaje szczecińskie przymierzają się także do wymiany siedzeń w wozach tramwajowych, na wygodne sofy. Tylko przyklasnąć takiej inicjatywie.
Znajdź nas na Google+Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Oczywiście, że to ironiczny żart!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mi się też wydaje, że ktoś dla jaj postawił tę sofę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mi to jednak wygląda na czyjąś prywatną inicjatywę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zobacz jak Tramwaje szczecińskie rozpieszczają pasażerów!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.