Facebook Google+ Twitter

Tramwaje w Alejach Jerozolimskich pojadą o miesiąc wcześniej

Widać już koniec uciążliwego dla warszawiaków remontu torowiska w Alejach Jerozolimskich i na moście Poniatowskiego. O szybkim zakończeniu prac dla Wiadomości24.pl mówi dyrektor budowy Marcin Wiśniewski.

Marcin Wiśniewski - Dyrektor grupy ZUE SA - głównego wykonawcy remontu torowiska / Fot. Borys KozielskiPlanowany termin zakończenia remontu Alei Jerozolimskich w Warszawie na koniec października zostanie skrócony o cały miesiąc. Jak mówi dyrektor generalny grupy ZUE SA Marcin Wiśniewski: "Jeśli tyko pogoda dopisze i nie będzie ulewy, pierwsze tramwaje będą już kursowały 1 października. Prace trwają cały czas, również w niedzielę." Na nowoczesne urządzenia informujące pasażerów czekających na przystankach o czasie dojazdu tramwaju wybranej linii będziemy jeszcze musieli poczekać, ponieważ tę część pracy wykonuje inna firma.
Intensywne prace na moście Poniatowskiego / Fot. Borys Kozielski
Odcinek Alej Jerozolimskich naprzeciwko Pałacu Kultury i Nauki nie będzie remontowany. Torowisko jest w całkiem dobrym stanie, choć remontowane w 2002 roku wyglądem i technologicznie odbiegać będzie od reszty.

Zakorkowana stolica stała się pretekstem ataków przeciwników politycznych Hanny Gronkiewicz-Waltz. Istotnie od początku roku rozpoczęło się w Warszawie dużo uciążliwych remontów dróg. Zamknięty w połowie Most Śląsko-Dąbrowski, opisywany remont torowiska w Alejach Jerozolimskich, ograniczenia ruchu na Moście Grota Roweckiego przysparzają warszawiakom wielu kłopotów komunikacyjnych. Mimo tych uciążliwości należy docenić rozmach prac, na które stolica nie może dłużej czekać. Gdyby tak jeszcze choć jeden nowy most? Druga linia metra? Ech, miło pomarzyć, że obietnice się spełniają...
Zakładanie barierek ochronnych na przystanku w środku mostu Poniatowskiego. / Fot. Borys Kozielski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Przydatny artykuł +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.