Facebook Google+ Twitter

Transferowy zawrót głowy w Legii Warszawa.

W Legii źle się dzieje... Do trenujących na obozie w Hiszpanii piłkarzy stołecznej Legii dołączają przedziwni zawodnicy. Między innymi Dino Drpić, od pół roku nie mający klubu, oraz zawodnik Kessben FC, Seth Owusu.

źródło Elektroniczne Biuro Prasowe Legii Warszawa / Fot. fot. Adam Polak - legia.comMłody Ghańczyk może i jest utalentowany (filmik poniżej), ale kompletnie nie nadaje się na pozycję, na którą jest największe zapotrzebowanie.

Można odnieść wrażenie, że albo ktoś wciska Legii kogokolwiek, byleby tylko zarobić lub sprawić wrażenie, że w kwestii transferów coś się w klubie dzieje, albo też też jest to dowodem na wyjątkową nieudolność obecnego dyrektora sportowego klubu, Marka Jóźwiaka.

Bo chyba nikt nie uwierzy w to, że są to piłkarze z listy życzeń szkoleniowca Macieja Skorży. Czy te wszystkie działania są dowodem na współpracę, czy raczej na jej brak, między trenerem a dyrektorem sportowym? I do czego ten konflikt, którego według samych zainteresowanych nie ma, może doprowadzić?

Możliwości jest kilka, od dymisji dyrektora sportowego (pozycja Macieja Skorży jest raczej niezagrożona), aż po... niezdobycie upragnionego mistrzostwa Polski. Dla Legii będzie najlepiej, jeśli jak najszybciej dokona transferów na których najbardziej zależy trenerowi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.