Facebook Google+ Twitter

Transparency Iternational Polska przestaje istnieć

Po trzynastu latach działalności, polski oddział organizacji pozarządowej walczącej z korupcją kończy działalność.

Centrala Transparency International nie przedłużyła akredytacji dla polskiego oddziału Transparency. Transparency International prowadzi swoją działalność w ponad stu krajach na całym świecie, a jej celem jest walka z przejawami korupcji w życiu publicznym.

Fundacja od dłuższego czasu nie prowadziła żadnej działalności, brakowało pieniędzy koniecznych do prowadzenia aktywnej walki z korupcją, a także chętnych do podjęcia pracy. Zaszkodziły też na pewno krytyczne publikacje w prasie, w których podważano wiarygodność fundacji. Była szefowa Transparency International - Julia Pitera uważa, że przyczyną upadku był brak silnego lidera, który poprowadziłby fundację.

Przedstawiciele Rady Międzynarodowej Transparency International zapewniają, że będą dążyli do odrodzenia polskiej filii ich organizacji czytamy w rp.pl.

[iframe width="600" height="300"]http://www.facebook.com/plugins/recommendations.php?site=wiadomosci24.pl&width=600&height=300&max_age=1&header=true&colorscheme=light&font&border_color" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:600px; height:300px;" allowTransparency="true"" >

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.