Facebook Google+ Twitter

Transphotographiques w Poznaniu

W 2001 roku we francuskim Lille zadebiutowała pierwsza edycja wystawy Transfotografia. Sukces jaki odniósł wernisaż byle niesamowity. Impreza stała się wydarzeniem cyklicznym i bardzo ważnym w kalendarzu europejskiej fotografii.

Jeszcze tylko do 2 marca poznaniacy będą mogli oglądać Transfotografie w Starym Browarze. Z okazji siódmej edycji organizatorzy wybrali jedynie najlepsze prace z przekroju istnienia imprezy. Transphotographiques to idealne miejsce dla młodych i początkujących fotografików chcących pokazać swoje prace szerokiej europejskiej publiczności. Wernisaż nie ma na celu propagowania transwestytyzmu. Wstęp na wystawę jest darmowy!
Stary Browar w Poznaniu - Plan dojazdu
Strona organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

witaj :) ty tez masz ładne nazwisko :) :D a tak na marginesie to ja pisałam do ciebie na fotografia.nsx.pl wiadomość prywatną z pytaniem o tego typu stronki internetowe :) i chciałam ci podziękować za informacje ;) a zdjęcia masz świetne.... podobają mi się te z " Fotorelacja z warszawskiego koncertu Banjo Band"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Literówka ;) dodałem zdjęcie, ale odpadło w moderacji :D jak wejdziesz w moje artykuły to zobaczysz mini ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz, "Sukces jaki odniósł wernisaż byle niesamowity" (byle)? Szkoda, że nie ma żadnych przykładowych zdjęć, widziałam w internecie tylko plakat. Ktoś z Poznania mógł się wybrać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

plus za ciekawa informację, muszę się tam koniecznie wybrać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.