Facebook Google+ Twitter

Transphotographiques w Poznaniu

W 2001 roku we francuskim Lille zadebiutowała pierwsza edycja wystawy Transfotografia. Sukces jaki odniósł wernisaż byle niesamowity. Impreza stała się wydarzeniem cyklicznym i bardzo ważnym w kalendarzu europejskiej fotografii.

Jeszcze tylko do 2 marca poznaniacy będą mogli oglądać Transfotografie w Starym Browarze. Z okazji siódmej edycji organizatorzy wybrali jedynie najlepsze prace z przekroju istnienia imprezy. Transphotographiques to idealne miejsce dla młodych i początkujących fotografików chcących pokazać swoje prace szerokiej europejskiej publiczności. Wernisaż nie ma na celu propagowania transwestytyzmu. Wstęp na wystawę jest darmowy!
Stary Browar w Poznaniu - Plan dojazdu
Strona organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

witaj :) ty tez masz ładne nazwisko :) :D a tak na marginesie to ja pisałam do ciebie na fotografia.nsx.pl wiadomość prywatną z pytaniem o tego typu stronki internetowe :) i chciałam ci podziękować za informacje ;) a zdjęcia masz świetne.... podobają mi się te z " Fotorelacja z warszawskiego koncertu Banjo Band"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Literówka ;) dodałem zdjęcie, ale odpadło w moderacji :D jak wejdziesz w moje artykuły to zobaczysz mini ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz, "Sukces jaki odniósł wernisaż byle niesamowity" (byle)? Szkoda, że nie ma żadnych przykładowych zdjęć, widziałam w internecie tylko plakat. Ktoś z Poznania mógł się wybrać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

plus za ciekawa informację, muszę się tam koniecznie wybrać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.