Facebook Google+ Twitter

Transport, logistyka i spedycje. Targi SilesiaTSL EXPO w Sosnowcu

Już 17 i 18 kwietnia w hali Expo Silesia w Sosnowcu, odbędą się targi SilesiaTSL EXPO. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania z zakresu transportu i logistyki. To także okazja do debaty nad problemami tego sektora.

 / Fot. Lavas, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:E22norr1.jpgTargi SilesiaTSL to impreza łącząca w sobie spedycję, logistyką, magazynowanie oraz transport kolejowy i cargo. Po raz pierwszy spotkanie zostanie wzbogacone o ofertę Targów Branży Pocztowej i Kurierskiej SILPOSTEX, której celem będzie m.in. prezentacja ofert i osiągnięć firm związanych z przemysłem pocztowym i kurierskim na polskim rynku.

17 kwietnia odbędzie się debata poświęcona problemom transportu szynowego w Polsce i Środkowej Europie. Będzie ona stanowić integralną część towarzyszącej targom konferencji pt. „Nowe strategie i technologie w transporcie, spedycji i logistyce”. Nad przebiegiem konferencji i debaty czuwać będzie wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Infrastruktury, poseł Janusz Piechociński. Po raz kolejny odbędzie się cykl Spotkań Transportowych pod hasłem „Jak zarabiać więcej. Jak inwestować właściwie”, organizowanych przez miesięcznik TSL Biznes.Targi SilesiaTSL to impreza łącząca w sobie łącząca spedycję, logistyką, magazynowanie oraz transport kolejowy i cargo. / Fot. Veronica 538, Gnu 1.2 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Truckdriver.jpg

Następnego dnia zaplanowana jest konferencja pt. „Rozwój transportu kolejowego w kontekście aktywności inicjatyw klastrowych. Doświadczenia polskie i międzynarodowe". Jedne z najważniejszych tematów jakie mają być poruszane podczas tego wydarzenia to szybki transfer technologii kolejowych na polskim rynku za pośrednictwem inicjatyw klastrowych oraz Doświadczenie wdrażania nowoczesnych rozwiązań w transporcie kolejowym na przykładzie Saksońskiego Klastra Kolejowego.

Podczas trwania targów, odbędzie się kolejna edycja zawodów na najlepszego kierowcę wózka widłowego. Będzie też można spróbować swoich sił na symulatorach różnych pojazdów i zasięgnąć porad ekspertów z branży.

Źródło: materiały organizatora

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.