Facebook Google+ Twitter

TrekStor 3.0 czyli e-Czytnik od Empiku

W księgarniach Empik możemy już kupić pierwszy e-Czytnik pod nazwą TrekStor 3. Czy to urządzenie zaszkodzi konkurencji? Jak wypadnie na tle innych e-Czytników?

Próbując ocenić TrekStora, musimy sprawdzić jego cenę. Na stronie Empiku możemy go kupić już za 229 zł. Jest to niska cena, porównując do bardziej znanych produktów z tej kategorii. Niestety, z niską ceną dostajemy urządzenie konstrukcją przypominające bardziej tablet.

Budowa

TrekStor jest płaski. Zwyczajnie płaskie, prostokątne urządzenie. Trzymając go w ręku, mamy wrażenie, że jest to solidna konstrukcja. Dobre rozmieszczenie przycisków i gniazda microUSB, to jego atuty. W obudowie znalazł się także port kart pamięci. Mamy więc do dyspozycji 2GB pamięci wewnętrznej oraz dodatkowe karty pamięci.

Wyświetlacz i bateria

TrekStor otrzymał wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli.
Rozwiązanie takie ma swoje plusy i minusy. Dłuższe korzystanie z takiego wyświetlacza może męczyć wzrok. Urządzenia z wyższej półki posiadają wyświetlacze ink display tzw. elektroniczny papier. Technologia ta w porównaniu do LCD, nie powoduje zmęczenia wzroku. Problem pojawia się przy słabym oświetleniu lub jego braku. Czytanie staje się nie możliwe. Wyświetlacz LCD charakteryzuje większy pobór prądu. W związku z tym TrekStor pozwoli nam na około 8 godzin czytania lub około 30 godzin słuchania muzyki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.