Facebook Google+ Twitter

Trener "Czechów" ogłosił kadrę na "Mistrzostwa Europy"

Już, coraz bliżej do Mistrzostw Europy, a my już znamy skład Czechów, którzy będą grupowym rywalem Polski.

Organizatorem turnieju, o którym piszę jest firma Deichmann. Rozgrywki będą się toczyć w kilkunastu miastach w Polsce, a potem najlepsze zespoły zagrają w finale, który zostanie rozegrany w Gdańsku.

Zespoły będą rywalizowały o wyjazd na mecz FC Barcelony (za zwycięstwo w grupie starszej), zaś dla grupy młodszej przygotowany jest wyjazd na spotkanie Borussii Dortmund. Ponadto, wszystkie rywalizujące zespoły wezmą udział w losowaniu, którego nagrodą będzie wyjazd na jeden z dwóch meczów: Anderlechtu Bruksela lub AJ Auxerre.

Drużyny, będą mogły rywalizować w grupie starszej rocznik 2001 i 2002 oraz grupie młodszej - 2003 i młodsi. Zespoły występujące w turnieju, mają nosić nazwy rzeczywistych uczestników czerwcowej imprezy. W jednym z turniejów, który rozegrany zostanie w Krakowie, będzie uczestniczyć zespół "Czech", składający się z zawodników Glinka Gorlice. W składzie zespołu "Czech" zagrają: Waleria Parzątka, Jakub Sztaba, Dawid Bania, Adam Bochenek, Damian Leśniak, Mikołaj Sarkowicz, Arkadiusz Juruś, Michał Koszyk, Jakub Łukasik, Mateusz Zawadowicz.

Z pewnością będzie to dobre przygotowanie do właściwej imprezy, która już za 71 dni zostanie rozegrana na boiskach w Polsce i na Ukrainie.

Filmik, promujący zawody:

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawy skład Czechów na Mistrzostwa Europy. Szykuje, się trudna rywalizacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.