Facebook Google+ Twitter

Trener Pawłowski na dłużej w Śląsku Wrocław

Tadeusz Pawłowski, obecny opiekun Śląska Wrocław, przedłużył umowę z klubem do czerwca 2016 roku. Dotychczasowa wygasała za pół roku, ale zawarta była w niej opcja przedłużenia o 12 miesięcy, z której skorzystał zarząd klubu.

 / Fot. By Marcin Kubiś (e-mail) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons- „Tadeusz Pawłowski to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Ma Śląsk w sercu, a przede wszystkim jest doskonałym fachowcem, co udowadnia od pierwszego dnia, w którym pojawił się w klubie. Przedłużenie z nim umowy było zarówno koniecznością, jak i ogromną przyjemnością” - mówi Paweł Żelem, prezes wrocławskiego klubu.
- „Praca trenerska w Śląsku była od zawsze moim marzeniem. Jestem ogromnym szczęściarzem, że przez ostatnie miesiące mogłem to marzenie realizować. Cieszę się, że będę mógł to robić nadal, na dodatek w gronie fantastycznych osób, które spotkałem we Wrocławiu” - zaznacza opiekun wicelidera T-Mobile Ekstraklasy.
Tadeusz Pawłowski jest ikoną wrocławskiego klubu. W barwach WKS-u wywalczył w 1976 roku Puchar Polski, w 1977 mistrzostwo Polski, a w 1978 wicemistrzostwo. W 1980 z 16. golami został wicekrólem strzelców ekstraklasy. Jest najlepszym strzelcem Śląska w historii występów pierwszoligowych – 63 gole.
Trenerem wrocławian jest od lutego 2014r. W 33. spotkaniach pod jego wodzą zespół odniósł 17 zwycięstw, 11 razy remisował i 5 razy schodził z boiska pokonany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.