Facebook Google+ Twitter

"Trening, zaangażowanie, zespół”. Artur Siódmiak CAMP w Płocku

Sport to zdrowie – nikt tego nie zaprzeczy, a promowanie wśród najmłodszych to priorytet dzisiejszych ambasadorów polskiego sportu.

Artur Siódmiak CAMP w Płocku / Fot. archiwum Menu GroupKiedy w latach 2007 i 2009 stawał na podium, nikt nie podejrzewał, że Artur Siódmiak podejmie się tak ogromnego przedsięwzięcia jakim stało się prowadzenie „Akademii Piłki Ręcznej”. Projekt zajmuje się prowadzeniem zajęć sportowych dla dzieci w wieku szkół podstawowych. Dzięki formie Camp’u zajęcia prowadzone są w postaci zabaw, która w przyjazny sposób wpływa na rozwój dzieci, które są przyszłością m.in. dla polskiej piłki ręcznej.

 / Fot. archiwum Menu GroupW niedzielę 27 października 2013 roku w Płocku skorzystało 150 dzieci, które pod okiem 18 trenerów wraz z Arturem Siódmiakiem dzielnie radziły sobie podczas CAMP’u na Orlen Arenie. Czas spędzony na wspólnej zabawie i zdobywaniu doświadczenia przez dzieci minął bardzo szybko. Ilość i urozmaicenie ćwiczeń po minach podopiecznych można wywnioskować, że były starannie dopracowane i stworzone z miłości do tego sportu jak i chęci uświadomienia młodszemu pokoleniu, jak ważny w dzisiejszych czasach jest ruch i radość jaką daje sport.

 / Fot. archiwum Menu GroupArtur Siódmiak CAMP w Płocku składał się z trzech części. W pierwszej dzieci miały możliwość spróbować swoich sił w piłce ręcznej, badmintonie, piłce nożnej, wioślarstwie i streethandballu. W drugim panelu dzieci miały możliwość trenować z samym mistrzem. Artur Siódmiak pokazał młodym płocczanom tajniki swojego warsztatu i technik szczypiorniaka. Uczestnicy otrzymali na pamiątkę koszulki z autografem Króla Artura oraz profesjonalną piłkę, która ma motywować dzieci do aktywności sportowej. Imprezę zakończył Mecz Gwiazd, w którym sportowcy, samorządowcy i dziennikarze prezentowali swoje umiejętności w piłce ręcznej.

Artur Siódmiak CAMP w Płocku / Fot. archiwum Menu GroupNa zakończenie słynny Król Artur rozdawał koszulki i pozował do zdjęć wspólnie z dziećmi. Sama idea spotkań Akademii Piłki Ręcznej to przede wszystkim temat sportu i rekreacji, a odbiorcami jej działań są dzieci.

Agencja promotorska Menu Group oraz Exodus Group zajęły się właśnie PRem i marketingiem Artura Siódmiaka, organizator imprez Artur Siódmiak CAMP w miastach na terenie całej Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.