Facebook Google+ Twitter

Treningi motocyklowe dla amatorów w Poznaniu

Słońce za oknem. Motocyklistów na ulicach coraz więcej. Policja trąbi o akcjach skierowanych przeciwko piratom drogowym na dwóch kółkach, a ja zaproponuję: chcesz poszaleć na motocyklu? Jedź na Tor Poznań!

Start wyścigu MMP / Fot. Piotr MayJak co roku, także i w tym sezonie można potrenować i sprawdzić się z lepszymi na „Torze Poznań”. Treningi dla amatorów odbywać się będą w środy: 7, 20, 27 maja, 17 czerwca, 8,15, 22 lipca, 5,12,19 sierpnia, 2, 9, 23, 30 września w godzinach 15-18. Cena za taki trening to 100 zł.

Członek Automobilklubu Poznańskiego płaci 50 zł. Opłata jest pobierana gotówką przy bramie wjazdowej. Należy tylko pamiętać o porządnym ubraniu motocyklowym i normie hałasu, jaką musi spełniać nasz motocykl (dla motocykli seryjnych max 98 dB, ale nie więcej niż na tabliczce znamionowej motocykla).

Zapraszam wszystkie „warzywa" na dwóch kołach do zmierzenia się z samym sobą właśnie tam, a nie na ulicach. Tor Poznań potrafi bardzo szybko sprowadzić na ziemię i zweryfikować umiejętności.

Przydałoby się także, aby władze innych miast, posiadających na swoim terenie tory czy też nieużywane lotniska, zorganizowały podobne treningi u siebie. Edukacja to podstawa wychowania i daje dużo więcej niż straszenie (jak np. ostatnia akcja policji „Użyj Wyobraźni” z kontrowersyjnymi plakatami w tle.)

więcej informacji znajdziesz tutaj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Z tego co wiem w Radomiu jest możliwość trenowania na podobnych zasadach jak na torze Poznań. Generalnie w Polsce na dobrą sprawę poza Poznaniem i Kielcami nie ma obiektów, po których można polatać motocyklem. Większość torów to albo tory kartingowe albo rally crossowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie prawie jak z MotoGP :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.