Facebook Google+ Twitter

Treść usunięta przez autora

Treść usunięta przez autora - Michał Wróblewski/Wiadomosci24.pl

Treść usunięta przez autora
Michał Wróblewski
Wiadomosci24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

Niektórzy znani politycy nie lubią debat, bo w swoim zadufaniu uważają, że władza sama do nich przyjdzie, bo tak chce przeznaczenie.Uważają się za wybawicieli, cudotwórców, nawet gdy przegrali już wiele minionych wyborów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Dzisiaj 18:29 i Dzisiaj 18:36

Wasze wywody nie trafiają do mnie fakty mówią co innego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ Konopka
  • @ Konopka
  • 24.08.2011 18:36

WSI - ? To wasza paranoja , Maciarewicz zniszczył wywiad i kontrwywiad a Państwo Polskie płaci odszkodowania pomówionym . Dlaczego LK nie upublicznił drugiej części raportu ? bał się Trybunału Stanu .Tyle bredni Antoniego wyczytał

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ Konopka
  • @ Konopka
  • 24.08.2011 18:29

Ale ten Konopka bredzi ! Tak mu naładowali do tej łepetyny ,że PiS żywcem pójdzie do nieba. To oni są największymi aferałami . Kto się uwłaszczył na Nowogrodzkiej ? Czy Tusk ma taki apartament jak Kaczyński [ 2 pokoje w bloku] Który Akowiec dostał taką chatę za komuny ? Tata Rajmund , który utorował drogę synom . Tata członek PZPR , AKTYWISTA ,działacz partyjny .[ potem się go wyrzekli ] A FOZZ, Telegraf [ Kryże PZPR bronił interesów Jarka]. Dlaczego Kaczyński nie zrobił czystki w 2005-2007 ? Szperał w aktach i zbierał haki na swoich . Nie skazali żadnego ubeka , teraz jesteście tacy mądrzy ? Kaczyński się nieźle sprzedaje ,cierpiętnik ,oszust , kłamca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze 100% racji, tak samo jak demokratyczna większość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Marek Chorążewicz

/sam pan napisał, że widz jest zwrotem powszechnym, więc nie widzę powodów, by rozwodzić się nad takimi stwierdzeniami./

A ja widzę. Powszechność nie stanowi o słuszności. Za to można się zastanowić nad przyczynami tej powszechności.

/Zgodzę się z pana propozycją, żeby zamienić to słowo na "ja", pod warunkiem, że nikt za mnie nie będzie decydował o czymkolwiek, gdy mnie uprzednio nie spyta o moje zdanie. Z politykami włącznie! Wtedy solidaryzuję się z pana precyzją./

A ja nie uznaję tutaj warunków. To, że ktoś mówi nieprawdę, wyraża się dwuznacznie czy nieprecyzyjnie, nie stanowi powodu, dla którego ja mam się odwdzięczać tym samym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Czesławie oczywiście że PC temat ten jakiś czas temu na W24 był "wałkowany". Z tych informacji które pamiętam to szczególną role w upadku Porozumienia Centrum miała służba "rodem z piekła" pod nazwą WSI.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Debaty sa potrzebne wszystkim , kazdy ma w niej swoj interes.?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze,
sam pan napisał, że widz jest zwrotem powszechnym, więc nie widzę powodów, by rozwodzić się nad takimi stwierdzeniami. Zgodzę się z pana propozycją, żeby zamienić to słowo na "ja", pod warunkiem, że nikt za mnie nie będzie decydował o czymkolwiek, gdy mnie uprzednio nie spyta o moje zdanie. Z politykami włącznie! Wtedy solidaryzuję się z pana precyzją.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ Pan jest wyczulony na tę skłonność do manipulacji. Mimo wszystko, gratuluję czujności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.