Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14741 miejsce

"Trick" - pierwszy od wielu lat polski film sensacyjny

"Trick" w reżyserii Jana Hryniaka jest tak naprawdę pierwszym od wielu lat polskim filmem sensacyjnym wyróżniający się błyskotliwym poczuciem humoru. Opowiada o genialnych oszustach i o perfekcyjnie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili i oszukali.

 / Fot. screen z filmuKino sensacyjne do dziś dostarcza widzom na całym świecie rozrywki i emocji na najwyższym poziomie. W ostatnich latach filmy sensacyjne były naprawdę rzadko pokazywane w naszej kinematografii.

Ten film wyróżnia znakomity scenariusz Michała J. Zabłockiego. Zaskakujące zwroty akcji i fabuła ani na chwilę nie pozwalają się nudzić widzowi.

Film opowiada o ucieczce z więzienia dwóch inteligentnych ludzi: utalentowanego fałszerza  / Fot. plakatstudolarówek, Marka Kowalewskiego i jego współtowarzysza z celi - profesora Witka. Przestępcy zamieszani w rządowe malwersacje postanawiają zagrać va banque i przy okazji wyrównać rachunki z przeszłości.

Szczególną uwagę warto zwrócić na Piotra Adamczyka, który zagrał postać zupełnie inną niż te, z którymi do tej pory był kojarzony. Dzięki niemu przestępca zyskuje naszą sympatię. A poza tym, żaden z niego pospolity przestępca, lecz przestępca-artysta. Walczący nie siłą, lecz sprytem, wprawiając w konsternację nawet amerykański wywiad.

"Trick" Jana Hryniaka to ciekawa polska komedia kryminalna z dobrą obsadą aktorską i motywem muzycznym. O wiarygodność tytułowego tricku, stanowiącego kulminacyjny moment filmu, zadbał na planie mistrz iluzji Maciej Pol, nazywany polskim Davidem Copperfieldem.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.