Triumf słupskich wojowników

Sporym sukcesem zakończył się start reprezentantów klubu SPTS „Serpentes” w kolejnej edycji Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu- Jitsu.

/ Fot. Fot. Szkoła Policji w SłupskuW poznańskich zawodach udział wzięło prawie 800 zawodników.

Tłumaczył Damian Bartnicki, który został Mistrzem Polski. Jak sam dodaje osiągnięty rezultat jest dla niego sporym zaskoczeniem, ale i mobilizacją do dalszego rozwoju

Oprócz Bartnickiego na podium stanęło jeszcze dwóch zawodników „Serepentes”. Tytuł Mistrza Polski w kategorii białych pasów, w wadze do 91,5 kg zdobył Mirosław Kajkowski. Tytuł wicemistrzowski w kategorii niebieskich pasów, w wadze do 97,5 kg zdobył Przemysław Błoński. Obaj zawodnicy są trenowani przez Bartnickiego. Najbliższy duży start słupszczan to Puchar Polski w brazylijskim Jiu-jitsu, w formule „w kimonach”, który na przełomie kwietnia i maja zostanie rozegrany w Koninie.