Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19110 miejsce

Trivium i Orange Goblin wystąpią na Przystanku Woodstock

Zespoły Trivium i Orange Goblin to kolejni ogłoszeni wykonawcy, którzy wystąpią podczas przyszłorocznego Przystanku Woodstock.

 / Fot. materiały organizatoraTriuvium i Orange Goblin dołączą do składu przyszłorocznego 23. Przystanku Woodstock. Zespoły te wystąpią obok legendy punk rocka, grupy The Exploited, szwedzkiej formacji Amon Amarth wykonującej melodyjny death metal oraz Kalifornijczyków z Kyle Gass Band.

Trivium powstał po koniec XXI wieku w Orlando na Florydzie. Nagrał siedem płyt studyjnych. Ostatnio grupa wznowiła swój debiutancki album "Ember to inferno". Wydawnictwo "Ember To Inferno: Ab Initio" oprócz utworów z pierwszej płyty zawiera trzynaście piosenek bonusowych.

Trivium czerpie inspiracje z różnych stron sceny metalowej. W jego twórczości znajdziemy nawiązania do klasyków: Black Sabbath, Judas Priest, Metalliki czy Slayera, jak też echa metalu progresywnego, nu metalu czy deathu.

Orange Goblin to grupa o starszym rodowodzie niż Trivium. Powstała w połowie lat 90. w Wielkiej Brytanii i nagrała osiem płyt. Ostatnia, nosząca tytuł "Back from the Abyss" ukazała się w 2014 r. Zespół wykonuje muzykę z pogranicza stoner rocka i heavy metalu.


23. Przystanek Woodstock zorganizowany zostanie po raz kolejny Kostrzynie nad Odrą. Festiwal rozpocznie się 3 sierpnia i potrwa do 5 sierpnia 2017 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.