Facebook Google+ Twitter

Trochę o symulatorach

Poznaliśmy już symulator kierowcy śmieciarki i dowiedzieliśmy się, że są również symulatory lotu, kierowcy ciężarówki i autobusu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

okładka / Fot. materiał promocyjnyOpis symulatora kierowcy śmieciarki znajdziemy tu: Garbage Truck.

Wśród symulatorów lotu możemy wyróżnić symulatory wieży kontrolnej jak na przykład ATC Simulator. Jest to przeglądarkowy symulator i aby w niego zagrać wystarczy wejść na stronę ATC, zapoznać się z instrukcją i rozpocząć zabawę bez żadnych instalacji. Zabawa polega na wydawaniu komend pilotom. Brzmią one na przykład: "start na pasie L34 i pułap 6000 m", co oznacza, że samolot musi kołować na pas startowy o numerze L34 i po otrzymaniu zgody wystartować i wyrównać lot na wysokości 6000m. Z czasem przybywa samolotów startujących i lądujących, ale także tylko przelatujących nad lotniskiem. Naszym zadaniem jest bezpiecznie doprowadzić wszystkie maszyny do celu.

okładka / Fot. materiał promocyjnyW nowszej wersji aplikacji Google Earth możemy znaleźć symulator pilota samolotu, którym latamy nad ulicami naszego miasta i podziwiamy okolice.

Są tez symulatory pilota śmigłowca, najprzyjemniejszy jest symulator pilota śmigłowca ratunkowego Vietnam-med.-evac w którym nie tylko transportujemy rannych będąc pod ostrzałem, ale również musimy często spuszczać na linie ratowników lub nosze oraz samemu prowadzić ostrzał z pokładu śmigłowca.

Jednym z najbardziej znanych symulatorów kierowcy ciężarówki jest Hard Truck. Prowadzimy tu małą firmę jeżdżąc po świecie i przewożąc różne ładunki takie jak śmieci, drewno lub zabawki do terminali kontenerowych. Zdobywamy licencje na trasy, zatrudniamy kierowców, kupujemy coraz to lepsze pojazdy i uważamy na policję, która wlepia mandat za przekroczenie prędkości czy omijanie kontroli wagi.

Niektórzy wolą pojeździć czołgiem i postrzelać sobie z działa. Jest to możliwe dzięki symulatorom czołgisty, wśród tych symulatorów możemy znaleźć Tank Simulator, w którym
wybieramy sobie czołg, dodajemy uzbrojenie i ruszamy w teren. Niestety rozpracowanie obsługi niektórych czołgów zajmuje wiele czasu i zanim oddamy pierwszy strzał możemy spędzić przy klawiaturze niejedną godzinę.

Wielu z nas patrząc na pracujący dźwig myślało sobie: "ja też chcę tak". Teraz jest to możliwe dzięki symulatorowi operatora żurawia kran Simulator. Operując żurawiem musimy przestawiać różne przedmioty z dużą precyzją na budowie domów, mostów i innych konstrukcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.